Vestel Ürünün Arkasında Durmayan Bir Şirket


Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi


17.09.2025 tarihinde Ordu Merkez Yemişli Mahallesi’indeki evimizde Vestel marka bulaşık makinesi çalışırken yangın çıktı ve evimiz tamamen yandı. Makinenin garantisi yoktu, ancak tamamen çalışır durumdaydı. Olayda can kaybı yaşanmadı fakat yaklaşık 1 milyon tl maddi zarara uğradık. Yangın sonrası ...

İyi günler Şikayetvar ailesi, Yaklaşık 13 ay önce aldığım ve taksitleri henüz bitmemiş olan Vestel marka bulaşık makinesinin, 2 yıl garantisi olmasına rağmen arıza vermesi sonucunda yetkili servisi çağırdım. Arızaların kullanıcı hatasından kaynaklanmadığı yetkili servis tarafından tespit edildi. Biz...

Evkur'dan sipariş etmiş olduğum Vestel marka bulaşık makinesi, Vestel'in stoklarında bulunmama sebebiyle 3 ay boyunca tedarik edileceği söylenmiş, ancak sonunda ürünün stoğu bulunmadığı belirtilmiştir. Madem elinizde ürün yok, tedariğini yapamıyorsunuz, yıllardır alışveriş yaptığımız mağazaları nede...

Vestel bulaşık makinesi aldım Evdiz Çerkezköy alışveriş yerinden. Ürün geldi ve servis kurulum için geldiğinde makinenin teşhir ürünü olduğunu ve de makinenin yanında darbe olduğunu söyledi. Tabii ki biz de kabul etmedik, değişim istedik. Ve sonrasında konunun içine girdikçe anladık ki bizim almış o...

Vestel bulaşık makinesi aldığımdan beri bulaşıklar kirli çıkıyor. Defalarca servis çağırmama ve garantisi olmasına rağmen asla çözüm bulunamıyor. Üç kez üst üste yıkanan bulaşıklar hala lekeli ve kirli çıkıyor. Gelen servis elemanı sadece deterjan değiştirmemi önerip sorunu çözmüyor. Her yolu denedi...
| Derinlik | 598 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ses Seviyesi | 52 dB |
| Su Tüketimi | 12 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Program Sayısı | 4 Program |
| Yıkama Erteleme | |
| Yarım Yük Yıkama | |