Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi

12100
(25 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
355 Şikayet (Son 1 yıl)
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi
12100
(25 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Diski Fatura İtirazı

Kinem
17 Temmuz 12:23
131

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Şikayet Ediyorum 7.20 Aracı Gelmedi

Ahmet
17 Temmuz 08:08
84
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Şikayet Ediyorum 7.20 Aracı Gelmedi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine

Selçuk
14 Temmuz 20:53
35

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Diyarbakır Kayapınar'da Park Bakım Talebi

Muhammed
12 Temmuz 22:19
85
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Diyarbakır Kayapınar'da Park Bakım Talebi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kurallara Uymayan Halk Otobüsleri

Mehmet
12 Temmuz 17:51
27
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kurallara Uymayan Halk Otobüsleri
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kurallara Uymayan Halk Otobüsleri

Diyarbakır Büyük Şehir Belediyesi Göreve

Harun
12 Temmuz 14:02
40

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Otobüs Şoförünün Yolcuyu Almaması

Savas
10 Temmuz 13:32
71
1
Liya
10 Temmuz 12:38
-
Liya Şikayetini Yayından Kaldırdı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Klimasız Otobüs Problemleri

Halit
09 Temmuz 10:03
51

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Şoförlere Eğitim Verilsin

Dilan
06 Temmuz 11:38
18

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Surları Koruyalım, Şehrimize Sahip Çıkalım

Sidar
03 Temmuz 06:52
115

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Hakkımızı Helal Etmiyoruz

Ahmet
29 Haziran 09:41
64

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Saygısız Şoförleri İstemiyoruz

Muhammed
28 Haziran 13:11
72

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Sinekler İlaçlama Yapılmaması

Zeynep
28 Haziran 05:25
19

Diyarbakır Belediyesi A-Y Halk Otobüsü Hk.

Zeki
26 Haziran 10:45
41

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Diskin 2 Adet Fatura Kesmiştir

Ömer
25 Haziran 20:55
56
Toplam 1.033 Şikayet

Marka Profili

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi telefon numarası nedir?
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi telefon numarası: (0 412) 229 48 80
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi nerede?
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır’ın Yenişehir Mahallesi’nde bulunmaktadır.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin otobüs güzergahlarını nereden öğrenebilirim?
Belediyenin web sitesindeki “Bilgi Bankası” kategorisinde “Belediye Otobüs Güzergahları” seçeneği bulunmaktadır. Buradan tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ile ilgili farklı bir sorum var.
Her türlü görüş, talep ve önerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Hakkında

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin orta kısmında yer alan Diyarbakır ilindeki büyükşehir belediyecilik faaliyetlerini yürütmektedir. Tarih boyunca jeopolitik konumu itibarıyla oldukça önemli olan Diyarbakır müzelerden köşklere, camilerden kiliselere, hanlardan kalelere kadar pek çok kadim yere sahiptir. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi de gerek konumu gerek tarihi yerleri itibarıyla oldukça önemli olan kentin sakinlerine pek çok alanda hizmet verirken geçmişten bugüne sahip olduğu mirası da korumaktadır. Başta başkan olmak üzere yönetim şemasında belediye meclisi, belediye encümeni, danışmanlar, özel kalem müdürlüğü, teftiş kurulu başkanlığı, dış ilişkiler müdürlüğü, genel sekreterlik gibi kadroların bulunduğu Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi sağlıktan ulaşıma, kültür ve sanattan sosyal hizmetlere kadar birçok alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Tamamlanan, devam etmekte olan ve planlanan projeleriyle de hizmetlerine devam eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi vatandaşlarının emlak vergisi sorgulama, borç ödeme gibi birçok işlemini daha pratik ve seri bir şekilde gerçekleştirmesi adına online olarak da hizmet vermektedir. Dilerseniz büyükşehir belediyesinin resmi web sitesini ziyaret edebilir, sayfamızda yer alan kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Faaliyet ve Hizmetleri

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin sunduğu en önemli hizmetlerden biri sosyal hizmetlerdir. Bu alanda engelliler, çocuklar, yeni evlenecek çiftler için hizmet gösteren büyükşehir belediyesi kütüphane ve eğitim merkezleriyle de vatandaşların gelişmesi için gerekli ortamları sağlamayı amaçlar. Örneğin, mesleki eğitim merkezi hizmeti kırdan kente göç edenlerin şehir hayatına adapte olması ve ekonomik uyumunu hedef alır. Sağlık hizmetleri alanında ise sıhhi müesseseler için iş yeri ruhsat işlemleri, defin işlemleri, gıda denetimleri ve hayvan barınakları çalışmaları yer alır. Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi açık ve kapalı alan olarak toplamda 17.000 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiştir. Gıda denetim hizmetinde ise yemek fabrikalarından lokantalara kadar pek çok denetim uygulamaları gerçekleşmektedir. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi otobüs gibi kendisine ait toplu taşıma araçlarında ve tüm özel halk otobüslerinde de Diyarkart adı verilen akıllı kart uygulamasıyla vatandaşlarına kolaylık sağlamaktadır. Öğrenci, öğretmen, 65 yaş ve üstü gibi opsiyonların da sunulduğu Diyarkart uygulaması ile ulaşımda kolaylık ve avantaj sunulmaktadır. Günün teknolojik gerekliliklerine de adapte olan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, internet adresi üzerinden pek çok işlemin online şekilde yapılabilmesini de sağlar.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi İletişim

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi iletişim için birbirinden farklı irtibat kanalları sunmaktadır. Hayvan barınaklarından sosyal hizmetler daire başkanlığına, ulaşım daire başkanlığından kültür ve kongre merkezine kadar birçok birim için farklı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi telefonu bulunmaktadır. Santral numarası (0 412) 229 48 80 olan büyükşehir belediyesi mail yoluyla irtibat kurulmasına da olanak tanır. Belediyenin resmi web sitesindeki “İletişim” bölümünden gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi şikayet ve yorum sayfamızda yer alan görüşleri de inceleyebilirsiniz. Ulaşımdan duraklara, faturalardan ilaçlamalara kadar aklınıza gelebilecek pek çok konuda yapılan gerçek kullanıcı yorumları pek çok sorunuza yanıt da olabilir. Kullanıcı deneyimine katkı sağlayan bu yorumlara arzu ederseniz siz de katılabilirsiniz. Şikayetvar sayfamızda Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ile ilgili her türlü görüş & talep & önerinizi paylaşabilirsiniz. Bu sayede yorumlarınızı hem kullanıcıların hem de büyükşehir belediyesinin görmesini sağlayabilirsiniz.