Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Vatan Bilgisayar

8100
(2.889 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
5.902 Şikayet (Son 1 yıl)
Vatan Bilgisayar
8100
(2.889 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Vatan Bilgisayarda Değişimi 1.5 Aydır Yapılamayan Ürünüm.

Balkan
23 Mayıs 01:17
43

Vatan Bilgisayar'dan Tabletime Boşuna Sigorta Yaptırdım

Mehmet
22 Mayıs 19:21
88

Vatan Bilgisayar Pil Döngüsü Saçmalığı

Vedat
22 Mayıs 19:14
107

Vatan Bilgisayar'ın Umursamaz Tavrı

Necdet
22 Mayıs 19:07
115

Vatan Bilgisayar Garantili Ürünü Değişim Yapmadı

Fatma
22 Mayıs 15:50
138
Vatan Bilgisayar Garantili Ürünü Değişim Yapmadı
Vatan Bilgisayar Garantili Ürünü Değişim Yapmadı

Vatan Bilgisayar Parayı İade Etmiyor

Fatih
22 Mayıs 13:21
121

Vatan Bilgisayar Vatan Toplama Hazır PC Sorunlu Çıktı

Deniz
22 Mayıs 12:06
148

Vatan Bilgisayar Problemli Bilgisayar Toplanması

Derya
22 Mayıs 11:33
139
vatan-bilgisayar-problemli-bilgisayar-toplanmasi-1.pdf

Vatan Bilgisayar Vatan Bilg. Çıkmayan Kargo

Serkan
22 Mayıs 10:54
228

Vatan Bilgisayar Kargo Problemi! 2 Gündür Oyalıyorlar

Ali
22 Mayıs 01:12
35
Vatan Bilgisayar Kargo Problemi! 2 Gündür Oyalıyorlar
Vatan Bilgisayar Kargo Problemi! 2 Gündür Oyalıyorlar

Vatan Bilgisayar Sitesi Fiyat Sorunu.

Mustafa
22 Mayıs 00:15
39
Vatan Bilgisayar Sitesi Fiyat Sorunu.
Vatan Bilgisayar Sitesi Fiyat Sorunu.
Vatan Bilgisayar Sitesi Fiyat Sorunu.

212 AVM Vatan Bilgisayar'dan Telefon Alırken Kasko Yalanı

Melek
21 Mayıs 23:15
56
212 AVM Vatan Bilgisayar'dan Telefon Alırken Kasko Yalanı
212 AVM Vatan Bilgisayar'dan Telefon Alırken Kasko Yalanı
212 AVM Vatan Bilgisayar'dan Telefon Alırken Kasko Yalanı

Vatan Bilgisayar Hakaretvari İndirim Oranı %2.5 50₺

Ömer
21 Mayıs 21:29
264

Vatan Bilgisayar'dan Lansman Yalanı İle Kandırılmayın

Mahmut
21 Mayıs 19:13
98

Vatan Bilgisayar'ın Müşteri İlgisizliği

Sultan
21 Mayıs 18:19
72
Vatan Bilgisayar'ın Müşteri İlgisizliği

Vatan Bilgisayar Değişim Talep Ediyorum

Beste
21 Mayıs 17:55
100

Vatan Bilgisayar Yeni Satın Aldığım Ürünün İadesini Almadı.

Orhan
21 Mayıs 17:55
117
Toplam 13.593 Şikayet

Marka Profili

Vatan Bilgisayar bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Vatan Bilgisayar henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Vatan Bilgisayar müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?
Vatan Bilgisayar müşteri hizmetlerine 0850 222 56 56 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Diğer Vatan Bilgisayar iletişim kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Vatan Bilgisayar çalışma saatleri nasıldır?
Vatan Bilgisayar çalışma saatleri; haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasındadır.
Vatan Bilgisayar mağazaları nerelerdedir?
Size en yakın Vatan Bilgisayar mağazasını “Mağazalar” sayfasından konum bilgilerinizi paylaşarak listeleyebilirsiniz.
Vatan Bilgisayar değişim kabul ediyor mu?
Vatan Bilgisayar’dan satın aldığınız bir ürünü, satın aldıktan 15 gün içinde değiştirebilirsiniz. Değişim işlemi için şu koşulların sağlanması gerekir: Değiştirmek istediğiniz ürünün satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda olması gerekir. Eğer varsa ürünle birlikte verilen tüm hediyeler de kusursuz ve eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Satış faturasının aslı olmalıdır. Vatan Bilgisayar değişim sürecinde herhangi bir problem yaşadıysanız dilerseniz hemen buraya tıklayarak yorum ve şikayetlerinizi Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.
Vatan Bilgisayar ürün iadesi nasıl yapılır?
Vatan Bilgisayar’dan aldığınız ürünleri 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Ancak ürünün iadesinin kabul edilmesi için üründe veya ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, hasar, yırtılma ve benzeri bir durum olmamalıdır. Vatan Bilgisayar iade süreciyle ilgili kullanıcı yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz hemen tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Tarihçesi

Vatan Bilgisayar; 1983 yılında Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası olarak açılmıştır. Taksim Elmadağ’da bilgisayar ve program satışı gerçekleştirerek faaliyetlerine başlayan Vatan Bilgisayar; 1996 yılında pekarende ürün satışının yanı sıra Olivetti ürünlerinin Türkiye dağıtıcılığını da yapmıştır. 2002 yılından itibaren ise Türkiye’nin ilk teknoloji hiperstore’u olan marka, bu tarihten itibaren tüm teknoloji ürünlerinin satışını gerçekleştirmeye başlamıştır. Hiperstore mağaza sayısını her geçen yıl biraz daha arttıran Vatan Bilgisayar 2018 yılı itibarıyla ülkemizin 54 ilinde 132 mağazada 185.000 m2 kapalı alan, 101.000 m2 satış alanı ile hizmet vermektedir. Mutlu müşteri, mutlu tedarikçi ve mutlu çalışan misyonuyla hareket eden Vatan Bilgisayar, rakiplerinden sıyrılarak birinci sıraya yükselmeyi ise kendine vizyon edinmiştir. Bu anlayışla her geçen yıl başarısını arttıran marka ülkemizin sayılı teknoloji mağazalarından biri olmayı başarmıştır.

Vatan Bilgisayar’da Neler Bulabilirsiniz?

Vatan Computer faaliyetlerine ilk olarak bilgisayar ve program satışı ile başlamış olsa da günümüzde teknoloji adına pek çok ürünü Vatan mağazalarında bulabilirsiniz. Vatan Bilgisayar telefon, televizyon, laptop, masaüstü bilgisayar, fotoğraf makinesi, kamera, ev elektroniği, kişisel bakım elektroniği gibi pek çok ürünü beğeninize sunmaktadır. Vatan Bilgisayar ürün kategorileri; Telefon, Bilgisayar, Bilgisayar Parçaları, Foto & Kamera, Tv & Ev Elektroniği, Yazıcı & Sarf & Ofis, Aksesuarlar, Oyun & Hobi, Ev Aletleri & Kişisel Bakım’dır. Dilerseniz online olarak bu kategorilerden sipariş verebilir ya da Vatan Bilgisayar mağazalarını ziyaret ederek bu kategorilerin altında yer alan ürünlere ulaşabilirsiniz. Aradığınız teknolojik ürünlere uygun fiyat avantajıyla ulaşmanızı sağlayan Vatan Bilgisayar, dünyaca ünlü markaları sizlerle buluşturmaktadır. Hem online hem de offline alışveriş imkanı sunan mağazadan alacağınız ürünler, orijinal paketleriyle kusursuz bir şekilde sizlere teslim edilecektir. Vatan Bilgisayar’da bulabileceğiniz teknoloji markalarından bazıları; Apple, Samsung, Huawei, Asus, Canon, Nikon, Philips, Braun, Fakir, Baymak, LG, Brother, HP, Xerox gibi markalardır.

Vatan Bilgisayar İletişim

Vatan Bilgisayar iletişim kanalları arasında; telefon yoluyla müşteri hizmetlerini arama, Vatan Bilgisayar çalışma saatleri içinde mağazaları ziyaret etme gibi seçenekler bulunmaktadır. Vatan Bilgisayar çalışma saatleri; haftanın 7 günü 10:00 – 22:00 saatleri arasıdır. Vatanbilgisayar.com adresinden ise 7 gün 24 saat satış hizmetinden faydalanabilirsiniz. Vatan Bilgisayar online alışverişlerinizde taksit seçenekleri, kolay iade, hızlı kargo gibi hizmetlere sahip olursunuz. Böylece beğenmediğiniz ya da değiştirmek istediğiniz bir ürünü iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Online olarak alacağınız tüm ürünler de aynı mağazalardaki gibi orijinal açılmamış paketleriyle sizlere gönderilir. Güvenilir ve avantajlı bir teknoloji alışverişi için siz de Vatan Bilgisayar’ı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz öncelikle sayfamızda yer alan Vatan Bilgisayar şikayet ve yorumlarına göz atabilir; siz de Vatan Bilgisayar yorum ve şikayetlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.