Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

BİM

15100
(4.374 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
12.216 Şikayet (Son 1 yıl)
BİM
15100
(4.374 değerlendirme)
Şikayet Yaz

BİM Kumtel Tepsi Eksik Geldi

Rümeysa
18 Mayıs 16:34
-
BİM Kumtel Tepsi Eksik Geldi
BİM Kumtel Tepsi Eksik Geldi

BİM'in Acı Fındıkları

Gamze
18 Mayıs 15:00
-
BİM'in Acı Fındıkları
BİM'in Acı Fındıkları
BİM'in Acı Fındıkları

BİM (küflü) Dost Peynir

Aleyna
18 Mayıs 14:59
-
00:00
BİM (küflü) Dost Peynir
BİM (küflü) Dost Peynir

BİM Kodum Bana Gelmedi

Tuna
18 Mayıs 14:01
-
BİM Kodum Bana Gelmedi

BİM Eski Kalitede Değil Ve Ürünlerin Çoğu Bozuk.

Orhan
18 Mayıs 13:39
-

BİM Kasiyer İn Kaba Konuşması Ve Üslup Bozuk

Nermin
18 Mayıs 13:32
-

BİM Market Personeli İle Yaşanan Sorun Hakkında Şikayet

Sibel
18 Mayıs 13:02
-

BİM Mağazasından Aldığım Ekmeğim İçinden Kıl Çıktı

Muhsin
18 Mayıs 13:01
-
BİM Mağazasından Aldığım Ekmeğim İçinden Kıl Çıktı

BİM'den Aldığım Salkım Domates Küflü Çıktı

Onur
18 Mayıs 13:01
-
00:00

BİM Bozuk Telefon Satışı

Sibel
18 Mayıs 12:33
2

BİM'den Deterjan Kokulu "yeni Nesil" Nora Un

Tamer
18 Mayıs 12:26
-
BİM'den Deterjan Kokulu "yeni Nesil" Nora Un

BİM'den Aldığım Ekmekten Böcek Çıktı

Sedef
18 Mayıs 11:57
1
BİM'den Aldığım Ekmekten Böcek Çıktı

BİM Reyondaki Ürüne Satıldı Deyip Satmayıp Ayırıyor

Arda
18 Mayıs 11:42
-
BİM Reyondaki Ürüne Satıldı Deyip Satmayıp Ayırıyor
BİM Reyondaki Ürüne Satıldı Deyip Satmayıp Ayırıyor
BİM Reyondaki Ürüne Satıldı Deyip Satmayıp Ayırıyor

BİM Satışı Yapılmayan Ürün

Büşra
18 Mayıs 11:28
-

BİM'deki Çalışanlardan Şikayetçiyim

Merve
18 Mayıs 11:07
-

BİM Çalışanlarının İlgisizliği Ve Hakaret Etmesi

Muhammed
18 Mayıs 10:53
3

BİM Efsane Pirinç Kurtlu Çıktı

Nilüfer
18 Mayıs 10:02
-
BİM Efsane Pirinç Kurtlu Çıktı
BİM Efsane Pirinç Kurtlu Çıktı

BİM İn Poşet Hesabı

Çağrı
18 Mayıs 08:33
8
BİM İn Poşet Hesabı

BİM Aktüelde Olup Mağazaya Gönderilmeyen Ürünler

Büşra
17 Mayıs 23:16
79
Esra
18 Mayıs 12:11
23
Esra Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 32.328 Şikayet

Marka Profili

BİM bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
BİM henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Bim iletişim kanalları nelerdir?
Bim iletişim kanalları arasında; 0850 254 44 44 no’lu Bim müşteri hizmetlerini arama, iletişim formunu doldurma gibi seçenekler yer almaktadır. Diğer Bim iletişim kanallarını görmek; Bim ile ilgili şikayet ve yorumlarınızı yazmak için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Bim ürünleri nelerdir?
Bim mağazalarında; et ürünlerinden sütlü mamullere, peynir çeşitlerinden bakliyat ve unlu mamullere evinizin ihtiyacı olan pek çok ürünü bulabilirsiniz. Bim ürünleriyle ilgili kullanıcıların yorum ve şikayetlerini okumak isterseniz buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Bim indirimleri ne zaman olur?
Bim’in aktüel indirim günü, her hafta Cuma günleri yapılmaktadır.
Bim çalışma saatleri nasıldır?
Bim çalışma saatleri haftanın her günü 09:00-21:00 şeklindedir.

BİM Hakkında

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağaza ile başlamıştır. Mağaza sayısı ve cirosunu her geçen gün arttırma hedefine başarıyla ulaşan BİM market yeni mağazalarıyla hizmetlerini sürdürmektedir. BİM’in hisseleri Merkez Bereket Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. (%14,78), Naspak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. (%10,51), Diğer (Halka Kapalı) (%3,68), Diğer (Halka Açık) (%71,03) şeklindeki ortalık yapısına dayanmaktadır. Yönetim kurulu başkanlığında ise Mustafa Latif Topbaş bulunmaktadır.

Yüksek indirim (hard-discount) modeli olarak bilinen yüksek indirimleri fiyatlama stratejisine dahil etme anlayışının Türkiye’deki ilk temsilcisi BİM’dir. Portföyünü yaklaşık 700 ürünle tutan ve çok daha fazla sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı amaçlayan BİM bu amacını gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Firma, 2017 yılının rakamlarına göre yıl içinde üç yeni bölge merkezinin yanı sıra 472 (+23 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısını yaklaşık %10 oranın büyütmüştür. BİM’in parekende sektörüne büyük marketlerle rekabet etmek için girdiği market zincirinin adı olan “File” market de büyüme yolunda ilerlemektedir. File marketlerde BİM marketlerinden farklı olarak pastane ve fırın mamülleri, et, şarküteri ve özel gıda alanları da yer almaktadır.

BİM Ürünleri Nelerdir?

BİM marketlerinde bulabileceğiniz BİM ürünleri arasında süt ve süt ürünlerinden etli taze mamüllere, içeceklerden bakliyata, temizlik ürünlerinden tatlı ve atıştırmalıklara kadar pek çok çeşitlilik bulunmaktadır. Sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmiş ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazesini tüketicilerle en uygun fiyatlarla buluşturan firma keyifli, sağlıklı ve kazançlı alışveriş mottosu ile ilerliyor. BİM aktüel her hafta ve aylık olarak güncellenerek özel ürünleri ve indirimli fiyatlardaki pek çok ürünü sizlere sunuyor. BİM aktüel ürünleri takip ederek sizler de almak istediğiniz ürüne en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Zengin ve yöresel peynir çeşitlerini, taze süt ve sütlü mamülleri, kolayca hazırlanabilecek dondurulmuş pratik lezzetleri, sebze ve meyveleri ve çok daha fazlasını BİM marketlerde kolayca bulabilirsiniz. BİM’de ayrıca BİMcell hizmetinden de faydalanabilirsiniz. BİMcell, BİM’in ilkeleri ile paralel bir şekilde kullanıcılarla buluşan bir GSM hizmetidir. BİMcell ile siz de uygun fiyata konuşma dakikaları, SMS ve internet paketlerine sahip olabilirsiniz.

BİM Felsefesini Biliyor Muydunuz?

BİM market hem aktüel ürünleri hem de kampanyaları ile pek çok özel ürünü kullanıcılara en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bunun yanı sıra BİM’in resmi sitesinde de yayınlamış olduğu bir hizmet felsefesi bulunmaktadır. Bu felsefeyi en iyi anlatan ifadelerden bazıları; en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunma, müşterilerinin menfaatini kısa vadeli yüksek kardan daha önemli tutma, yüksek kaliteli ürünleri özel olarak üretme, müşterilere en yakın noktalarda ve uygun fiyatlarla mağaza kiralama, abartılı reklamlarla ürünlerin fiyatlarını arttıracak harcamalardan kaçınma, mağazaları olabildiğince sade dekore etmedir. Toplamda 6445 mağazası bulunan BİM’in çalışma saatleri 09:00 ve 21:00 saatleri arasıdır. Mağazaların kampanya günleri ise Salı ve Cuma günleridir. BİM ile ilgili merak ettiğiniz daha fazla şeyi sitemizden kullanıcı yorum ve şikayetlerini okuyarak da edinebilirsiniz.