30 Mart 2013 #1714854

Turkcell Hattımı Kullanamıyorum!

Numaramı Turkcell e taşıdım çarşamba günü açılacak diye mesaj geldi. Ama hattım açılmadı. 532 yi aradım sim kart numarası yanlış tim e git yenisini versinler dediler. Gittim tim deki kişi önce hat doğru dedi. Sonra taşıma formuna baktı sim karttaki bir numara 8 yerine 9 girilmiş yenisini vermelerini söyledim yalnızca eşine teslim ederiz dediler.


Bu konuda hak veriyorum. Ancak eşim rahatsızlığından dolayı gidebilecek durumda değil. Ben ise hatalarını düzeltmelerini söyledim. Gerekirse evime getirecekler. Yetkili biz makineyle sim kartları okutuyoruz bizim suçumuz değil Turkcell in suçu dedi. Adamda hiç bir üzgün özür diler tavır yok . kimin suçu ise bize sim kartımızı teslim etsin.

Atila 170 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön