Toplam çözüm sayısı
..

Awox Üye Marka

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız 3.9

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 16.733

Awox
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız 3.9  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
profile-icon
profile-icon

1.267 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
 • 42görüntüleme
 • 1 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Awox TV İnternet Bağlantı Sıkıntısı

TV internet bağlantısı koptu tekrar bağlanmıyor. Ne de bağlantı ayarları açılıyor... Daha önce başladığımız gibi açmak için uğraşıyoruz ama dediğim gi...

Ayla'nın Teşekkür Mesajı
 • 1 gün önce

“İlgi ve alaka ile kolayca çözümü kolayca yapıldı teşekkürler ederim”

profile
 • -görüntüleme
 • 2 gün önce

Awox Blender Bozulması Ve Çalışmaması

Awox blender aldım bozuldu garantisi varken servise verdim aylardır beni oyalıyorlar ne firmaya ulaşabiliyorum ne de ürünümü veriyorlar faturası garantisi hepsi duruyor böyle bir firma görmedim lütfen bir an önce ürününün problemi giderilsin yardımcı olun.

profile
Aziz'in Teşekkür Mesajı
 • 2 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Sorunu çözdüler teşekkürler”

Aziz Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Joseph'nin Teşekkür Mesajı
 • 4 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Sorun çözüldü. Memnun müşteri teşekkürler”

Joseph Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 203görüntüleme
 • 4 gün önce

Awox Televizyon'da Netflix Donma

Netflix donuyor çok pişmanım. Netflix bir süre sonra donuyor ve müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız. Gerçekten uygun diye aldım keşke 2 katını verip s** alsaydım keşke. Hiçbir şekilde müşteri memnuniyetine önem vermiyorlar ve aldıysan elinde kaldı artık çözümü yok.

profile
 • 423görüntüleme
 • 5 gün önce

Awox TV Onarımı Ve Servis Gecikmesi!

Yaklaşık 2 ay önce 126 ekran Awox TV aldım. 10 gün önce TV ekranında hareketli çizgiler ve hareketsiz ufak kareler belirginleşmeye başladı. Servisi aradım. 06.04.2021 tarihinde gelip aldılar. Ancak ne yazıktır ki 10 gün geçmesine rağmen daha bugün onarıma alınmış. Ve 21 iş günü beklemem gerektiğini ...

profile
 • 336görüntüleme
 • 5 gün önce
tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Awox 65"4K LED Televizyon Panel Problemi!

Awox 65" televizyonum kutusu açıldıktan sonra ilk başta ölü piksel problemi daha sonra panel problemi sebebi ile iki kez servise gitti, fakat televizyonu problem giderildi, ekran kartı değişti diyerek teslim ettiler. 2. açılışında daha fazla problem ile karşılaştım bıktım artık şimdi tekrar servis ...

Awox 65"4K LED Televizyon Panel Problemi!
profile
 • 516görüntüleme
 • 6 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız

Awox Tv Play Store Hatası

Google Play oturum açılmıyor Google'den hesabı açıyorum ama Play Store girince bilgiler hatalı diyor. Sürekli aynı hatayı veriyor ilgilenen kimse yok. Henüz yeni aldım. Teknik servis bile yok bölgede kurulumunu kendim yaptım bazen kanalları siliyor kendi başına ve kanal geçişleri çok yavaş.

profile
Yüksel'in Teşekkür Mesajı
 • 6 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Teşekkür ederim ilgileri için”

Yüksel Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Ahmet'in Teşekkür Mesajı
 • 6 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

“Sorunum çözüldü”

Ahmet Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Furkan'ın Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Teşekkürler”

Furkan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 752görüntüleme
 • 1 hafta önce

Awox Motoru İkide Bir Yanıyor

Bir blender aldım almaz olaydım 3 defa motoru yandı benden çok serviste bekledi her seferinde yaptırıp bir kez kullandıktan sonra motor yanıyor tamire götürdüğüm. Awox yetkili serviside bana sen bu makineyi daha çok getirip götüreceksin diyordu kaba saba bir adamdı ama haklıymış.

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 308görüntüleme
 • 1 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
Osman Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 1.335görüntüleme
 • 1 hafta önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Awox Tüm Tuşlar TV Kapatıyor

Awox marka TV'im var ve kumandadan ya da TV üzerinde ki tuş takımından hangi tuşa basarsam basayım TV kapanıyor hiçbir işlem gerçekleştirmiyor. TV bastığım her tuş TV kapatıyor. Başta kumanda da sorun olduğunu düşünmüştüm ama TV üzerinde tuşları da denedim ama onlarda aynı şekilde TV kapatıyor.

profile
 • 1.562görüntüleme
 • 1 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız

Awox TV Pişman Etti

Awox pişmanlık garantili oldu halde ne YouTube.com ne Netflix hiç biri kullanılmıyor, garantili olduğu halde ücret talep ettiler ses kaydı aldım ve mahkemeye başvurdum Tüketici Mahkemesi'ne bildirdim. Yazık verdim paraya yazık müşteri hizmetlerinle 1000 kere konuştum bıktım artık.

 • profile
 • profile
2 Destekçi
  1 Yorum
profile
 • 1.322görüntüleme
 • 1 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Awox Netflix Uygulamasına Girmeme Sorunu

Kendiliğinden yüklü olan Netflix uygulamasına giriş yapıyorum fakat eylem yapamıyorum. Yeni sürümü yüklenmesi gerektiği söyleniyor yüklediğimde ise uı...

Sinem'in Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce

“Teşekkürler”

Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Awox
ile
Sunny
Awox
ile
Hi-Level

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Üye Marka Awox,3 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.  
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100

Awox

Awox Hakkında

Awox; dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektöründe üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetiyle faaliyet göstermektedir. Awox kimin diye merak edenler için belirtelim Awox, Can Holding Şirketler Grubu’nun elektronik ve küçük ev aletleri alanındaki markasıdır. Can Holding Şirketler Grubu, 1972 yılından beri Türkiye’de elektronik, enerji, turizm, lojistik, sağlık, tütün sanayi sektörlerinde faaliyetlerde bulunan Türk sermayeli bir firmadır. Böylece Awox ne malı sorusuna da yerli malı cevabı verilebilir. Awox markasının merkezi Türkiye olmakla beraber, dünya çapında da 6 tane üretim tesisine sahip bulunur. Awox üretim tesislerinde; elektronik bölümü, küçük elektrikli ev aletleri bölümü, ısıtma ve soğutma bölümü, plastik enjeksiyon bölümü, metal enjeksiyon bölümü ve kalıphane bölümü olmak üzere toplamda 6 ayrı bölümde üretim gerçekleştirilmektedir. Awox markası çoğunlukla televizyonla bütünleşmiş olsa da markanın ısıtma soğutma ve küçük ev aletleri gibi teknolojik ürünleri de bulunmaktadır. Awox televizyon, uydu sistemleri ve diğer ürünleriyle ilgili kullanıcıların yapmış olduğu yorumları incelemek isterseniz ve Awox nasıl bir marka diye merak ediyorsanız sayfamıza göz atabilirsiniz.

Awox Markalı Ürünler

Awox su sebili, süpürge, ütü, blender, çay makinesi, tost makinesi, saç kurutma makinesi gibi ürünler markanın küçük ev aletleri kategorisinde yer alan ürünlerdendir. Bunun yanı sıra Awox uydu sistemleri, televizyon, ısıtma ve soğutma kategorileri de bulunmaktadır. Awox ısıtma ve soğutma ürünleri arasında; infrared ısıtıcı, fanlı ısıtıcı ve radyatör yer alır. İnfrared ısıtıcılar; çoğunlukla açık ve yarı açık alanların ısıtılmasında tercih edilmektedir. Fanlı ısıtıcılar ise; hızlı ve direkt ısı sağlar. Fanlı ısıtıcılar genellikle küçük odaları ve banyoları ısıtmak için kullanılmaktadır. Radyatörler ise performans açısından son derece kuvvetlidir. Radyatörler kolay kullanımı ile de oldukça popülerdir. Awox markalı ısıtma ve soğutma ürünleriyle detaylı bilgiyi Awox satış noktalarından edinebilirsiniz.

Awox TV Nasıl?

Uygun fiyatlı televizyon modelleri arasında başarılı bir şekilde varlığını sürdüren Awox TV modelleri, pek çok ev ve iş yerinde tercih edilmektedir. Durum böyle olunca Awox TV nasıl sorusu, kullanıcılar tarafından merak edilen bir soru olmaktadır. Awox TV modelleriyle ilgili sayfamızdaki yorumları inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Awox televizyonlar; LED TV, HD LED TV ve Smart TV olarak 3 farklı seçenekle beğeninize sunulmuştur. 24, 32, 39, 43 ve 45 inç genişliğinde sunulan Awox TV’ler arasından ihtiyacınıza uygun olan bir modeli tercih edebilirsiniz. Awox TV’ler ve diğer ürünlerle ilgili sormak istedikleriniz için Awox iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Bunun için Awox müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sayfamız üzerinden Awox şikayet ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Awox televizyonu satın almalıyım?

Awox televizyon modelleri hakkındaki kullanıcı yorumlarına bu sayfa üzerinden ulaşabilir, hangi ürünün sizin için daha uygun olacağına karar verebilirsiniz.

Awox teknik servisleri nerede?

Size en yakın yetkili Awox teknik servisini öğrenmek için Awox çağrı merkezini arayarak öğrenebilir, teknik destek yönlendirmesi talep edebilirsiniz.

İnternetten sipariş verebilir miyim?

Awox resmi internet sitesi üzerinden sipariş oluşturabilir, SSL güvencesi ile ödemenizi gerçekleştirerek ürününüzü kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Awox çağrı merkezi numarası nedir?

0850 227 0 121.