Arçelik Kurutma Makinesi Değişim Sürecinde Yanıltıcı Stok Bilgisi Ve İlgisizlik



5 Aralık’ta teslim edilen Arçelik marka çamaşır kurutma makinesinin kurulumu 6 Aralık’ta yetkili servis tarafından yapıldı. Kurulum sonrası ürünün fabrikadan hasarlı ve hatalı olduğu tespit edilmesine rağmen, 17 gündür ücret iadesi talebim hiçbir şekilde karşılanmıyor. Ozm2025000001121 numaralı fat...

29 Ekim 2025 tarihinde satın aldığım Arçelik 901 kmp ıg iron Touch kurutma makinesi, 1 Kasım 2025’te Ankara Dörtyol Halı Mobilya Keçiören Şubesi tarafından kurulumu yapıldı. Kurulduğu günden beri hangi programı denersek deneyelim, makine çamaşırları kurutmuyor ve su tankı hiç dolmuyor. Karma, sentet...
Arçelik 901 kmp kurutma makinesi satın aldım ve bugün İstanbul Bayrampaşa’da kurulumu yapıldı. Ürünü almadan önce yetkili satıcıya her sene bakıma gön...

Merhaba, Merhaba, 1 buçuk ay önce Arçelik 901 kmp ı kurutma makinesi aldım ve kurulumu yapıldı. Aldığımdan beri tamburu dönerken gıcırtı benzeri bir ...
24.05.2025 tarihinde Arçelik mağazasından 901 kmp ı kurutma makinesi aldık. 03.06.2025 tarihinde kurulumu yapıldı. Bugün tam 17 gün olmuş alalı toplam...
| Derinlik | 610 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kurutma Sesi | 64 dB |
| Tambur Hacmi | 110 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Program Sayısı | 15 |
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Kırışıklık Önleme | |