Arçelik Buzdolabımın Ekran Parçası Üretimden Kalktı Ve Çözüm Talep Ediyorum

Yaklaşık 10 yıl önce aldığım Arçelik 5276 nfiy A++ model buzdolabımın display gösterge ekranı daha önce garanti kapsamındayken arızalanmış ve o dönem ...

Yaklaşık 10 yıl önce aldığım Arçelik 5276 nfiy A++ model buzdolabımın display gösterge ekranı daha önce garanti kapsamındayken arızalanmış ve o dönem ...

03.05.2025 tarihinde Arçelik no frost buzdolabımda meydana gelen arıza nedeniyle çağrı merkezinden servis talebinde bulundum. Servisin iki gün sonra geleceği söylendi. Buna karşılık bozulan eşyanın buzdolabı olduğunu ve mağdur olduğumuzu, yardımcı olmalarını rica ettim. Servisin döneceği belirtildi,...
11.09.2023 Arçelik 07 eylül 2023 de buzdolabım arıza yaptı. 8 Eylül Cuma günü yönlendirilen 04170 kodlu soyak (Emaar) servisi kompresör ve fanın değişmesi gerektiğini söyledi. 09 Eylül Cumartesi teknisyen geldi, kompresörü değiştirdi, elektrik bağlantıları, buzdolabı bağlantılarına uymadığı için kab...

Arçelik'ten almış olduğumuz 5276 nfiy - Nofrost model buzdolabımız bundan 4 yıl önce kompresör arızası verdi ve bunun üzerine yetkili servisi aradım. Garanti süresinin dolduğunu söyleyerek ücreti mukabilinde sıfır kompresör taktırdım. Aradan 4 yıl geçti ve tekrar buzdolabı bozuldu. Bugün yetkili ser...
| Boy | 1930 mm |
| Renk | İnox |
| Derinlik | 745 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 514 lt |
| Gürültü Düzeyi | 45 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 103 lt |