Yeni Alınan Arçelik Buzdolabının Sürekli Soğutmama Sorunu Ve Çözüm Eksikliği

Eylül 2024’te aldığım Arçelik buzdolabını ilk günden beri doğru düzgün kullanamıyorum çünkü ürün soğutmuyor. Yeni aldığım bir buzdolabının bu şekilde ...

Eylül 2024’te aldığım Arçelik buzdolabını ilk günden beri doğru düzgün kullanamıyorum çünkü ürün soğutmuyor. Yeni aldığım bir buzdolabının bu şekilde ...

9 Ağustos Cumartesi günü Kocaeli Gebze Lale Mobilya Arçelik şubesinden Arçelik 270475 MB model buzdolabı satın aldım. Ürün teslim edildikten sonra, salı günü servis gelip kurulumunu yaptı ve belirtilen saatte fişe takarak kullanmaya başladık. Ancak buzdolabının üst kısmının hiç soğutmadığını fark et...
8 yıllık Arçelik buzdolabım soğutma yapmadığı için servisi aradım. Servis cihazı atölyelerine aldı ve gövdeye gaz kaçak testi uygulayacaklarını söyled...

3 ay önce Arçelik'ten buzdolabı satın aldım. Ama aldığım buzdolabı soğutmadı. Servis geldi. Soğutmadığı teyit etti. Buz dolabını değiştirdiler. Yeni g...

12 Haziran 2024 tarihinde aldığım buzdolabını, servisin belirttiği gibi 4 saat fişe takmadan beklettikten sonra fişe taktık ve 6 saat boyunca içine bir şey koymadan boş çalıştırdık. Ürünün buzluk kısmı dondurmasına rağmen üst kısmı soğutmuyor. 4 derece olması gereken üst kısım 11 derece. Bayi ile ir...
| Boy | 1870 mm |
| Derinlik | 745 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 475 lt |
| Gürültü Düzeyi | 36 db |
| Dondurucu İç Hacim | 135 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |