Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Yön Hukuk Bürosu

0Şikayet
0Çözüm
Şikayet Yaz
Şikayetler
5 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı
Yön Hukuk Bürosu
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı
1

Yön Hukuk Bürosu KVKK İhlali Hakkında

profile
19 Nisan 2022
550.750

Merhaba İlgili bankalara olan borcum yüzünden aile bireylerime ulaşılmış ve bilgi verilmiştir. KVKK bilgilerim ihlal edilmiştir. Bir hukuk bürosu nasıl olur da bilgilerimi paylaşabilir. Bir hukuk bürosu nasıl olur da aile bireylerini rahatlıkla arayabilir. Sayenizde aile düzenim tamamen bozulmuştur...

1

Yön Hukuk Bürosu İnsanları Tehdit Ediyorlar

profile
27 Kasım 2020
754.554

Şu dönemde insanlar zaten zor durumdayken hem umursamaz tavırla konuşma. Hem ağzında ne varsa şapırtı süpürtü ile cevap verme. Biraz saygılı davranma hiçbir şey yok. Bir de insanın yüzüne telefon kapatıyorlar. Dünyayı kendileri yaratmış gibi. Sonuç çözüm odaklı değil.

5
Çözüldü
profile
15 Nisan 2020
1.497

"Şikayetrim çözüme kavuştuğu için siliyorum."

Burhan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
29 Nisan 2022
-
Çağlar Şikayetini Yayından Kaldırdı
1
profile
04 Aralık 2020
367.969
Şerif Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Yön Hukuk Bürosu bugüne kadar marka profili oluşturmadı.info
Yön Hukuk Bürosu henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Sıkça Sorulan Sorular

Yön Hukuk Bürosu telefon numarası nedir?
Yön Hukuk Bürosu telefon numarası: 0212 231 35 07
Yön Hukuk Bürosu’ndan borcum olduğuna dair mesajlar alıyorum, ne yapabilirim?
Borcunuz olmamasına rağmen bu minvalde gelen mesajların açıklaması isim benzerliği olabilir. Yön Hukuk Bürosu ile irtibata geçerek merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.
Yön Hukuk Bürosu nerede?
Yön Hukuk Bürosu İstanbul’un Şişli ilçesindeki UBM Plaza’da bulunmaktadır.
Yön Hukuk Bürosu hakkında farklı bir sorum var.
Yön Hukuk Bürosu ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı burada paylaşabilirsiniz.

Yön Hukuk Bürosu Hakkında

Yön Hukuk Bürosu, 2004 yılında kurulmuş olup o günden bugüne birçok kişiye, devlet kurumuna ve özel kuruma hukuki hizmet vermektedir. Genç, dinamik ve işinin ehli kadrosuyla meslek kuralları ve ilkeleri doğrultusunda tam teşekküllü hizmet vermeyi amaçlayan Yön Hukuk Bürosu, müvekkil menfaatlerinde öncelik, dürüstlük, ilkeli çalışma, gizlilik prensibine riayet, değişen ve gelişen mevzuatı hızlı bir şekilde takip etme gibi değerleri başlıca ilkeleri olarak görür. Hukuki danışmanlık, dava & icra takip kollarında yardım ve hukuki hizmet veren kurum, hukuki uyuşmazlıklar karşısında müvekkillerinin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı, çözüm odaklı hizmetler de sunar. Tüm ofisleri bilgisayar ağı ile donatılan Yön Hukuk Bürosu, mesleki hata ve sorumluluk doğurabilecek işlemlere karşı da sigortalı olup bununla müvekkillerinin bilgi güvenliğini, verdiği hizmetleri kesintisiz bir şekilde sürdürebilmeyi amaçlar. Online olarak da hizmet veren Yön Hukuk Bürosu borç sorgulama, ödeme gibi işlemlerinizi web sitesi üzerinden de yapabilmenizi sağlar. Daha detaylı bilgi almak isterseniz hukuk bürosunun internet sitesini ziyaret edebilir, yapılan reel yorumlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yön Hukuk Bürosu Faaliyetleri & Hizmetleri

2004’ten bu yana pek çok kişiye, devlet kurumuna ve özel kuruma hukuki hizmet vermekte olan Yön Hukuk Bürosu’nun yürüttüğü faaliyetler geniş çaplıdır. İlgili alanlarda avukatlık ve hukuk müşavirliği hizmetleri veren kurum; hukuki temsil, hukuki görüş hazırlanması, tahkim ve rekabet kurulu, ulusal ve uluslararası marka ve patent tescil işlemleri, risk yönetimi, ticari uyuşmazlık ve çözüm yolları, şirket kuruluşları & birleşmeler & devralmalar, fikri ve sınai mülkiyet hukuku, tüm dava ve takip işlemleri gibi alanlarda hizmet verir. Ayrıca, yurt dışında bulunan şirket ya da şahısların Türkiye’de bulunan alacaklarının tahsili, inkasso ve yasal takip hizmetleri, Türkiye’de bulunan şirket veya şahısların da yurt dışında bulunan alacaklarının tahsili, inkasso ve yasal takip hizmetleri de Yön Hukuk Bürosu’nun faaliyette olduğu alanlar. Yön Hukuk Bürosu avukatları ise genç, dinamik, hukuki uyuşmazlıklar karşısında müvekkillerinin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda çözüm odaklı hareket edebilen bir kadrodan meydana gelir. Alanında önemli eğitim aşamalarından geçip tecrübe kazanmış söz konusu avukatlar sayesinde farklı pek çok alanda hukuki hizmet veren Yön Hukuk Bürosu e-tahsilat sistemi sayesinde online olarak da ödeme yapabilmenizi sağlar. Büronun web sitesindeki E-Tahsilat kategorisinde ilerleyerek ödeme yapabilirsiniz. Yön Hukuk Bürosu hangi banka ile çalışıyor merak ediyorsanız da e-tahsilat sistemi üzerinden ilerleyerek ya da büro ile irtibata geçerek gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Yön Hukuk Bürosu İletişim

Yön Hukuk Bürosu telefon bilgisi 0212 231 35 07 şeklindedir. İstanbul Şişli’de bulunan büro, UBM Plaza’nın altıncı katında hizmet vermekte. Yön Hukuk Bürosu cep telefonu numarası ise, 0532 691 8330 olup bu numaradan tahsilat ile ilgili işlemleriniz için bilgi alabilirsiniz. Kurum ile yazılı yoldan irtibat kurmak isteyenler [email protected] e-mail adresine de görüş, talep ve beklentilerini bildirebilirler. Kurumu ayrıca sosyal medya hesaplarından takip ederek de gelişmelerden anbean haberdar olmanız mümkün. Dilerseniz Yön Hukuk Bürosu şikayet ve yorum sayfamızdaki reel geri bildirimleri de inceleyebilirsiniz. Borç bildirimi, ödeme işlemleri gibi aklınıza gelebilecek pek çok konudaki değerlendirmeleri burada bulabilir, arzu ederseniz siz de Yön Hukuk Bürosu Şikayet Var sayfasında görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Yapılan yorumları hem sayfa ziyaretçilerinin hem de büronun gördüğünü bilmenizde yarar var.