Furkan sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Sürekli Arıza Ve Çizik Panel Nedeniyle Makine Değişimi Talebi
Furkan
14 Nisan 16:09
642
surekli-ariza-ve-cizik-panel-nedeniyle-makine-degisimi-talebi-6.jpg

Vestel marka çamaşır makinem için garanti kapsamında teknik servis hizmeti alıyorum ancak 2025 Kasım ayından beri yaşadıklarımızdan hiç memnun değilim. Ön panel değişimi için servis geldikten sonra makine bir daha düzgün çalışmadı, defalarca arıza yaptı ve hatta evi su bastı. Parça değişimi için de ...

Vestel Yetkili Bayi’den aldığım Vestel cm 97202 çamaşır makinemin ön panelinde yaklaşık 1 ay önce küflenme ve paslanma oluştuğunu fark ettim. Makinenin tüm yıkama programları sorunsuz çalışıyor, ancak ön panelde zamanla küf ve pas oluştu. Ürünün garanti süresi halen devam etmektedir. Bu sorun ortay...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 582 mm |
| Genişlik | 597 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 73 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 36 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 12 dakika |