Vestel Çamaşır Makinesinde Sürekli Kıl Ve Tüy Sıkışması Sorunu, Servisten Çözüm Alınamıyor



Merhaba, Ankara Elvankent şubesinden Vestel 11 kg çamaşır makinesi aldım. Ürün geldiğinde, ilk çalıştırmada kazanından gacır gucur sesler geliyordu. İçinin lastiği yerinden çıkmıştı, onu oturttuk ve çalışması normale döndü. Fakat ilk yıkama sonrasında, yıkanmış çamaşırların ıslak bez gibi koktuğunu ...

Ankara Elvankent şubesinden Vestel 11 kg çamaşır makinesi aldım. Ürün geldiğinde ilk çalıştırmada kazanından gacır gucur sesler geliyordu. İçinin lastiği yerinden çıkmıştı, onu yerine oturttuk ve çalışması normale döndü. Fakat ilk yıkama sonrasında yıkanmış çamaşırların ıslak bez gibi koktuğunu fark...
Antalya Konyaaltı şubenizden Vestel inventer 11 kg çamaşır makinesi aldım. Birçok programda çamaşır yıkamama, deterjan ve yumuşatıcı değiştirmeme rağmen çamaşırlar rutubet gibi kokuyor. Servis çağırdım sorun yok deyip gittiler. Ama 35 yıldır çamaşır yıkayan biri olarak şunu söyleyebilirim. Bu çamaşı...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 630 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Sıkma Sesi | 76 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 54 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 15 Program |
| Yıkama Kapasitesi | 11 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 12 dakika |