Vestel BM4212 Bulaşık Makinesi F9 Hatası Ve Vestel'in Umursamazlığı



Vestel marka BM 4212 model bulaşık makinem yaklaşık bir hafta önce f9 hatası verdi. Bunun üzerine Niğde’deki yetkili servisi arayarak arızayı bildirdim ve tarafıma, ilgili parçanın değişmesi gerektiği bilgisi verildi. Aradan bir hafta geçtikten sonra servis tarafından parçanın temin edileceği söyle...
Vestel’den aldığım BM4212X Wi-Fi model bulaşık makinem yaklaşık 2 aydır kullanılmasına rağmen sürekli f9 hatası veriyor. Yaklaşık 20 gündür bu uyarı nedeniyle makineyi sağlıklı şekilde kullanamıyorum. Daha önce aldığım ilk Vestel bulaşık makinesinde de aynı şekilde arıza oluşmuştu ve o cihaz ürün d...
Vestel BM 4212 wıfı model bulaşık makinesini 9 gün önce Balıkesir-Erdek Vestel yetkili satış bayisi İla Mobilya’dan yaklaşık 15.000 TL ödeyerek nakit olarak satın aldım. Makineyi ilk kez çalıştırdığımda f9 hatası verdi ve hiç kullanamadım. Servisi aradım, gelen ekip f9’un divizör hatası olduğunu ve...
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ses Seviyesi | 49 dB |
| Su Tüketimi | 9 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.85 kWh |
| Program Sayısı | 4 Program |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Parlatıcı Göstergesi | |