24 Ağustos
#12485194

Sıfır BMW'de Marş Motoru Arızası

2018 yılı kasım ayında Ankara Esenboğa Otomotivden 116 d model araç satın aldık. Haziran ayında trafikte seyir halinde olduğumuz sırada marş motoru arızası veren ve yolun ortasında duran araç servise çekildi, yazılım güncellemesi atıldı. Memlekete gittiğimiz için araç 1 ay boyunca otoparkta kaldı. Dün otoparktan aldığımızda ise Konya yolunun ortasında yine aynı arızayı verdi. Yol yardıma ulaştığımız halde 1 saat yolun ortasında bekletildik. Yol yardım oldukça geç geldi. Trafiği kilitledik, problem yaşadık. Buradan Balgat Borusan'a yönlendirildik.


Bize ikame araç dahi tahsis edilmedi. Ellerinde araç bulunmadığını söylediler. Akşam saçma sapan şartlar altında Opel Insignia marka bir araç teklif ettiler. Kabul edemedik. O günümüz mahvoldu bütün programlarımız iptal oldu. Ertesi gün de tatile çıkacaktık. Bunu belirtmemize rağmen hiçbir şekilde yardımcı olunmadı. Otel rezervasyonumuzu iptal ettik. Bugün hangi otomobil firmasına gidersen git böylesi bir şeyle karşılaşmazsın. Üstelik bunun üretimden kaynaklanan bir hata olduğunu da söylediler. Hatalarının dahi arkasında durmadılar. Borusuna yakışmadı. İsmine aldanıp o kadar para vermeyin. Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden anladıkları yok. Asla hak etmiyorlar.

Kübra Kübra 5.676 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • BMW Temsilcisi24 Ağustos

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları