Feray sonuçtan memnun
Çözüldü
Sıfır Alınan Ocağın Sürekli Arızası Ve Çözülmeyen Sorun
Feray
08 Aralık 2025 17:01
1.302

Haziran 2025’te yeni taşındığım projeden aldığım evde bulunan Arçelik ov 645 Vitroseramik Ocak 3F (Seri No: 7768270163) ve afm 340 ı Ankastre fırın, 2023 yılında monte edilmiş. Daire yaklaşık iki yıl boyunca boş kaldığı için bu cihazlar hiç kullanılmamış olmasına rağmen, garanti süreleri dolmuş duru...
| Hacim | 72 lt |
| Timer | 1 |
| Izgara | 1 |
| Işık | 1 |
| Derinlik | 567 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Yükseklik | 595 mm |
| Kapak Adedi | 1 |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 8 |