Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Akbank Maaş Yatmıyor, Hesap Kartı Yollamıyor, Geçici Kartı Atm Kabul Etmiyor

profile
Sam
05 Ağustos 2022 22:06
3.682

Yaklaşık 3 ay önce hesap açtırdım. Sonrasında kart gelmediği ve beni sistem sürekli mobil bankacılıktan attığı yapmam gereken geciken ödemeler olduğu için şubenize gittim ve sabit fatura olmadan işlem yapamadıklarını söylediler. Hattım faturalı değil. Ben oraya zaten isten zar zor izin alarak gitmişim. Tekrar izin alıp elektrik faturası götürdüm ve giriş yapabilmeye başladım. Adresinize kartınız gönderilecek dendi. Platinyum kredi kartı geldi maaş kartından haber yok.

Bugün arayıp maaş kartı talep etmesem ilgilenen yok. Her ay muhasebem beni arıyor senin hesabında bir sıkıntı var maaşını yatıramıyoruz Akbank ya geri bize atıyor ya da onlarda görünüyor bize dönmüyor diyor. Sabah hesap kartı istemek için çağrı merkezinize talep oluşturdum.

Muhasebem de hesabını kapattır tekrar açtır pazartesi günü diyor. Talep ettiğim karta ne olacak? Ben 3 aydır maaş günüme göre plan yapıyorum borca giriyorum. Hafta sonuna denk gelecek simdi cumartesi günü başka bir şehre tedavi için gitmem gerekiyor biletler ateş pahası tedavi ateş pahası. Maaşım yatmadığı için iptal etmek zorunda kaldım.

Randevuyu ne kadar zor buldum haberiniz yok! Ben sizin hatanızı çekmek zorunda miyim?! Sabahtan beri ağlamaklıyım. Hiçbir işimi halledemiyorum. Maddi ve manevi mağduriyetim nasıl giderilecek? Emek verip ter döküp çalışıp kazandığım parayı bile alamıyorum. Üstüne tedavi görmeye gidemiyorum. Sabahtan beri sinirden ayılıp bayılıyorum. Dönüş bekliyorum acil

Akbank Logo
05 Ağustos 2022 22:06 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Benzer Şikayetler

Akbank ATM Sıkışması Ve Paraya Konması

profile
Ahmet
19 Nisan 21:29
2

Akbank Paramı İade Etmiyor

profile
Oben
19 Nisan 16:14
-
Akbank Paramı İade Etmiyor
Akbank Paramı İade Etmiyor

Akbank ATM Para Sıkışma

profile
Yusuf
19 Nisan 11:40
93

Akbank ATM Ye Para Sıkıştı

profile
Nevin
19 Nisan 08:53
-

Akbank ATM Paramızı Yuttu Geri Vermiyor

profile
Sinan
19 Nisan 02:27
27
Akbank ATM Paramızı Yuttu Geri Vermiyor
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz