Vestel Buzdolabında 10 Yıllık Kompresör Garantisi Reddedildi Ve Haksız Ücret Talep Edildi

Vestel NF52001 model buzdolabını yaklaşık dört yıl önce satın aldım. Ürünün normal garanti süresi dolduktan kısa bir süre sonra buzdolabı E10 kodlu ha...

Vestel NF52001 model buzdolabını yaklaşık dört yıl önce satın aldım. Ürünün normal garanti süresi dolduktan kısa bir süre sonra buzdolabı E10 kodlu ha...

2021 yılında Vestel bayisinden aldığım Vestel NF52001 model buzdolabım, yaklaşık bir hafta önce akşamdan gaz kaçırdığı için bozuldu ve şu an hiç kullanamıyoruz. Yetkili servis, ürünün tamir edilemeyeceğini, değişim yapılacağını söyledi; ancak garanti süresi dolduğu için yeni buzdolabında sadece indi...

Vestel NF52001 model buzdolabımı yaklaşık 4 yıl önce çeyiz paketiyle almıştım. Yaklaşık 2 ay önce buzdolabım soğutmamaya başladı. Servis çağırdım, makineyle kontrol ettiler ve bir sorun olmadığını söylediler. Ancak bir ay geçmeden buzdolabı tamamen çalışmaz hale geldi. Tekrar servis geldi, filtre de...
Vestel marka NF52001 s model, alalı henüz 1.5 sene olan buzdolabım 04/07/23 salı günü arıza verdi ve soğutmayı durdurdu. Servis kaydı açtırdım, 07/07/23 cuma günü teknisyen gelip gördü ve atölyeye alınması gerektiğini söyledi. Sonrasında yetkili servis arayıp, buzdolabının en az 7-10 günlük süre son...
| Boy | 1870 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 720 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 451 lt |
| Gürültü Düzeyi | 41 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 98 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |