Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İhlas Ev AletleriŞikayetvar üye markasıdır

33100
(300 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
754 Şikayet (Son 1 yıl)
İhlas Ev AletleriŞikayetvar üye markasıdır
33100
(300 değerlendirme)
Şikayet Yaz

İhlas Ev Aletleri İhlas Temizlik Robotu

Hamiyet
18 Mayıs 06:00
-

İhlas Pazarlama A. Ş

Esma
16 Mayıs 15:12
111
İhlas Pazarlama A. Ş
İhlas Pazarlama A. Ş

İhlas Ev Aletleri İhlas Servis Montaja Gelmiyor

Osman
15 Mayıs 13:17
203

İhlas Ev Aletleri Sorunlu İhlas Yetkili Servisi

Murat
14 Mayıs 01:48
224
İhlas Ev Aletleri Sorunlu İhlas Yetkili Servisi

İhlas Ev Aletleri Şofben Montajı Servis Talebi

Yolcuuu
10 Mayıs 18:52
95
5
Çözüldü
Melike
10 Mayıs 18:14
71
Melike Şikayetini Yayından Kaldırdı
3
Nesir
09 Mayıs 14:52
23
Nesir Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

İhlas Ev Aletleri Klima Tamirinin 1 Yılda Yapılamaması

Gürsel
08 Mayıs 13:25
393
1

İhlas Ev Aletleri İhlas Su Arıtıcı

Selim
08 Mayıs 11:52
155
1

İhlas Ev Aletleri İhlas Kaybolan Süpürge

Gizem
08 Mayıs 11:44
730
1

İhlas Ev Aletleri İhlas Servis Elemanı

Avni
07 Mayıs 17:12
217
1

İhlas Ev Aletleri İhlas Temizlik Robotu...

Rıza
07 Mayıs 14:38
632
1

İhlas Ev Aletleri İhlas Yetkili Servisi

Nergiz
07 Mayıs 12:34
251
1

İhlas Ev Aletleri Servis Hakkında Şikayetçiyim

Asım
06 Mayıs 23:35
510
1

İhlas Ev Aletleri Sözleşmede Yanlış Beyan Var

Nesrin
06 Mayıs 23:21
1.052

İhlas Ev Aletleri Geç Saatte Gelen Ticari İletişim İzni

Vesile
05 Mayıs 22:38
197
Toplam 2.153 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır İhlas Ev Aletleri 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

İhlas Ev Aletleri iletişim bilgileri nelerdir?
İhlas Ev Aletleri iletişim kanalları arasında; (0212) 454 20 64 no’lu müşteri hizmetlerini arama, iletişim formunu doldurma gibi yöntemler yer almaktadır. Diğer İhlas Ev Aletleri iletişim kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
İhlas Ev Aletleri yetkili servis noktaları nerelerdedir?
“Yetkili Servis Ara” sayfasından il ve ilçe bilgilerinizi girerek size en yakın İhlas Ev Aletleri servislerini görüntüleyebilirsiniz.
İhlas Ev Aletleri ürünlerinin garanti süresi ne kadar?
İhlas Ev Aletleri ürünlerinin garanti süresi, ürün gruplarına göre farklılık gösterebilmektedir. İhsal Ev Aletleri garanti kapsamı ve garanti süreleriyle ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayarak Şikayetvar üzerinde yer alan kullanıcı yorum ve şikayetlerini inceleyebilirsiniz.
İhlas Ev Aletleri ile ilgili daha farklı bir sorum var.
İhlas Ev Aletleri hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

İhlas Ev Aletleri Hakkında

İhlas Ev Aletleri; ilk olarak 1975 yılında İhlas Holding bünyesinde kurulmuştur. İhlas Ev Aletleri olarak üretimine ise ilk olarak 1990 senesinde başlamıştır. İhlas Ev Aletleri faaliyetlerine başladığı günden bugüne kadar insan sağlığını ve temel ihtiyaçlarını ön planda tutan ürünler tasarlamış ve piyasaya sunmuştur. Evdeki işlerinizi kolaylaştıran küçük ev aletleri tasarlayarak kullanıcılara pratiklik kazandıran İhsal Ev Aletleri, yaşam alanlarınızın çeşitli yerlerinde çeşitli ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz ürünler tasarlamaktadır. Günümüzde İhlas Ev Aletleri, 20 bin metrekarelik bir üretim kompleksine sahip bulunmaktadır. İhlas Ev Aletleri markasının üretimini gerçekleştirdiği ürünler arasında; temizlik robotu, reverse osmosis, ısıtıcılar ve banyo şofbenleri gibi ürünler yer almaktadır. Bu ürünler, yurt içindeki taleplerin önemli bir kısmını tek başına karşılamakta ve bu ürünler özelinde pazarın liderliğini üstlenmektedir.

İhlas Ev Aletleri’nde Bulabileceğiniz Ürünler

Yaşam alanlarının çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için hayatı kolaylaştıran ürünler tasarlayan İhsan Ev Aletleri’nde evinizde ya da iş yerinizde kullanabileceğiniz pek çok ürünü bulabilirsiniz. İhlas Ev Aletleri ürünlerinden bazıları; temizlik robotları, reverse osmosis sistemleri, elektrikli şofbenler, su arıtma sistemleri, ankastre ürünler, quartz sobalar, sağlık ürünleri, elektrikli süpürgeler, teraziler, çay setleri ve sinek öldürücülerdir. İhlas şofben ve İhlas süpürge gibi ürünler markanın en çok talep gören ürünleri arasında yer almaktadır. İhlas banyo şofbeni; Aura MagneticControl şofben ve microControl şofben İhlas şofben çeşitlerindendir. Aura MagneticControl şofbenler, ani su ısıtıcısı olarak da bilinmektedir. Kurulumu kolay ve pratik olan bu şofben hem evlerde hem de ofislerde rahatlıkla kullanılabilir. İhlas banyo şofbenleri ise yine kurulumu kolay ürünlerdir. Genellikle evlerin banyolarında duş ihtiyacını gidermek için kullanılan bu şofbenler, su tankına ihtiyaç duymaz. İhlas süpürge modelleri ise; Aura Qvac halı yıkama makinesi ve Aura Wdry ıslak kuru elektrikli süpürgedir. Evlerin kolayca temizlenebilmesi ve kirlerinden arındırılması için kullanılan bu süpürgeler, yüksek emiş güçleriyle beğeni toplamaktadır. İhlas süpürge, şofben ve diğer tüm ev aletlerine İhlas satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

İhlas Ev Aletleri İletişim Kanalları

İhlas Ev Aletleri markalı ürünlere sahip olmak ya da sahip olduğunuz ürünle ilgili soru sormak ve aklınıza takılan bir konuda detaylı bilgi almak isterseniz İhlas Ev Aletleri iletişim kanallarını kullanarak markayla iletişime geçebilirsiniz. İhlas iletişim seçenekleri arasında; İhlas Ev Aletleri telefon numaralarını arayarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçme, satış noktalarını ziyaret etme ve destek e-posta adresine mail gönderme alternatifleri yer almaktadır. İhlas Ev Aletleri kullanan kullanıcıların İhlas Ev Aletleri yorumlarını incelemek isterseniz ise sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz siz de İhlas Ev Aletleri şikayet ve yorumlarınızı sayfamız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.