Deprem destek listelerine hızlı erişin!

Star TV

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.9
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Star TV ile ilgili bir şikayetin mi var?
481 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
24
4 gün önce

Star TV RTÜK Diziler Konusunda Yetersiz

Yalı çapkını dizisi Star Tv bir an önce yayından kaldırılmalı. Türk örf ve ananelerine aykırıdır. Cinsellik ve çarpık ilişkiler bir aile ortamında gösterilemez. Çocuklara kötü örnekler teşkil ediyor. Lütfen bir an önce yayından kaldırılsın.

profile
27
1 hafta önce

Star TV Adalet Böylemi Sağlanıyor

Mahkemeler neden durduruldu, hakimler neden çalışmıyor? Neden insanların mağduriyeti önemsenmiyor? Deprem bizi çok sarsmadı, ama adalet bizi yanılttı. Lütfen bizi mağdur etmeyin. Adalet istiyoruz. Avukatlar bile artık hakimlerin rahatlığından şikayetçi. Adamlar savunacak insan buluyorlar, ama kime s...

profile
45
1 hafta önce

Star Tv Cinsellik Üzerinde Çekilmiş Bir Film

Yalı çapkını diye dizi çıkartmışsınız +18 filmleri bile bu kadar cinsellik yok bir an önce kapatılsın yazıklar olsun dizileri bile kirletiniz bir de aile filimi diye bu diziyi yazan ailesine karşı terbiyesi yoksa milleti de böyle görmesinler böyle aile dizisi olmaz.

profile
50
1 hafta önce

Star TV Yalı Çapkını Şikayeti

Cinsellik ve ahlak dışı yayın Star Tv Yalı Çapkını dizisi değerlere aykırı ve sapkınlık içeren cinsel içerikli aile değerlerine etik olmayan yayınlar içeriyor, lütfen artık reyting uğruna değerlerimizden sapmayın ahlaki ve kaliteli diziler yapmanız daha yerinde olacaktır.

profile
48
1 hafta önce

Star Tv Yalı Çapkını Dizisinden Şikayetçiyim

Yalı çapkını dizisi Star Tv bir an önce yayından kaldırılmalı. Türk örf ve ananelerine aykırıdır. Cinsellik ve çarpık ilişkiler bir aile ortamında gösterilemez. Çocuklara kötü örnekler teşkil ediyor. Lütfen bir an önce yayından kaldırılsın. İyi görevler dilerim. Kötü örnek.

profile
49
2 hafta önce

Star Tv  Dizinin Bozulması

Yalı çapkını şu konuya değinmek istiyorum. Evet pelinin annesi geldi ve diziyi mahvettiniz. Bir kere ferit ve seyrani mutlu etmediniz ben şikayetçiyim. Güzel diziyi kusura bakmayın ama iğrenç bir duruma çevirdiniz. Lütfen 2. Fragman güzel olsun.

profile
42
2 hafta önce

Star Tv  yalı Çapkını Dizisinin Kapatılmasını İstiyoruz

Star Tv ekranlarında yayımlanan yalı çapkını dizisinin kapatılmasını istiyoruz. Türkiye de böyle bir dizinin izlenmesine RTÜK nasıl onay veriyor bu kabul edilemez bir durum. Gençlerimize, ailelerimize, gelenek göreneklerimize aykırı bir dizi. İvedilikle dizinin yayından kaldırılmasını istiyoruz.

profile
37
2 hafta önce

Star TV Ömer Dizisi Konusu

Star Tv ekranlarında yayımlanan Ömer dizisi Türk aile yapısına aşırı derecede aykırı olduğunu düşünüyorum. Çoluk çocuğumuz var konusu Cami hocası olan bir adamın müezzin oğlunun kendinden yaşça çok büyük ve dul aynı zamanda çocuklu olan bir kadına olan aşkını anlatıyor.

profile
69
2 hafta önce

Star Tv Yalı Çapkını Yayından Kaldırılması

Yalı çapkını dizisi Star Tv bir an önce yayından kaldırılmalı Türk örf ve ananelerine aykırıdır. Ve çarpık ilişkiler bir aile ortamında gösterilemez. Çocuklara kötü örnekler teşkil ediyor. Lütfen bir an önce yayından kaldırılsın.

profile
121
2 hafta önce

Star Tv Ömer Dizisi Ve Kızılcık Şerbeti Şikayeti

Ömer dizisi kaldırılsın. Toplum ahlakını bozan kızılcık şerbeti kaldırılsın. Tüm diziler toplumu birleştirici İslami övücü diziler olmalı. Tüm diziler gönüldağı çok adında olmalı. Polisiye dizileri olabilir.

profile
295
2 hafta önce

Star Tv Yalı Çapkını Dizisindeki Sakıncalı Mesaj

Star Tv'de yayımlanan, yapımcılığını OGM pictures'ın üstlendiği yalı çapkını dizisi pelin karakteri üzerinden sakıncalı mesajlar vermektedir. İlk bölümde erkek arkadaşının yatağına kız çocuğu sokarak hem çocuk istismarı hem de iftira suçlarını işlemesine rağmen sonraki bölümlerde karakter temize çek...

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile
40
3 hafta önce

Star Tv Yalı Çapkını'nda Temiz bir Seyran-Ferit aşkı izlemek istiyoruz

Yalı Çapkını dizisi iki genç insanın Antep'ten İstanbul'a uzanan gerçek aşkı bulma hikayesini anlatıyordu. Ama birden bire evli adamın sevgilisi (Pelin) hikayenin ortasına girdi. Biz daha fazla üçlü ilişki izlemek istemiyoruz. Temiz bir Seyran-Ferit aşkı izlemek istiyoruz. Çatışmalar her türlü yazıl...

profile
32
3 hafta önce

Star Tv'de Metresi Normalleştirmekte

Yalı çapkını dizisi de 3'lü ilişkiye döndüğüne göre. Star Tv'nin bütün dizileri aldatma üzerine olduğu için aldatmayı normalleştirme gibi bir misyon edinmeye başladığını düşünüyorum. Yazık! Siz Türk halkına bunu mu layık görüyorsunuz? Sizin omurgalı duruşunuz bu mu?

profile
399
3 hafta önce

Star TV Sabahın Sultanı Seda Sayan Adlı Programın Yayından Kaldırılması

Sabah saatlerinde Star Tv'de yayımlanan Sabahın Sultanı Seda Sayan adlı programın toplum düzenine ve ahlakına uygun olmayan içeriklerden dolayı yayından kaldırılmasını ya da daha kaliteli program yapmasını talep ediyorum. Topluma ve insanlığa örnek olacak kişilerin böyle programlarla ekran önünde ol...

  • profile
1 Destekçi
profile
48
3 hafta önce

Star Tv Yalı Çapkını Dizisi Kötü Örnek Oluyor!

@Star Tv'de yayımlanan yalı çapkını dizisinin topluma yanlış örnek teşkil ettiğini söylemek istiyorum dizinizde ikinci kadın vurgusu artık katlanılmaz bir hal aldı artık buna dur deyin ikinci kadınları istemiyoruz bu dizide dizinin hikayesine zarar veriyor.

profile
Gul
73
3 hafta önce

Star Tv Yç 3'lü İlişki İstemiyoruz

Yalı çapkını izleyicisi olarak bize başta naif aşk hikayesi olarak tanıtıldı, başrollerin de uyumuna bakarak diziye başladım, Hikaye öyle bir evrildi ki resmen çapkın erkek yerine sapkın biri gösterilmeye başladı. Bunun haricinde 17 yaşındaki bir kızı sevgilisinin yatağına sokan söz de sevgilisi kam...

Star Tv Yç 3'lü İlişki İstemiyoruz
profile
91
3 hafta önce

Star Tv Ve OGM Yapım!

Star Tv ve OGM Yapım'dan şikayetçiyim. Cuma günleri yayımlanan dizileri Yalı Çapkını'nın ilk tanıtımları böyle yapılmamıştı. Çok güzel başlanan bu iş bence yapım tarafından bir takım olaylar nedeniyle baltalanıyor. İki genç insanın hikayesini anlatıyoruz tatlı bir aşk hikayesi dediğiniz tanıtımlar d...

profile
Nur
60
3 hafta önce

Star Tv Yalı Çapkını Maruzat

20 + bölüm olmuş dizide hala evli başrol erkek karakter 19 yaşında ki travmalı karısına yalanlar söyleyerek çoklu ilişkiye özendirecek şekilde yazılıyor çünkü başrol erkek karakter hiçbir yanlışı için bedel ödemiyor, duygu sömürüsüyle dizide sürekli aklanıyor. Dizide Kadınlar sürekli erkeklerin hare...

profile
25
2 hafta önce
Gülçin Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
3
3 hafta önce
Nisa Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Star TV bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Star TV henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Star TV bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Star TV henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Star TV Hakkında

Star TV, 1989'da kurulmuş bulunan Magic Box Incorporated AG adlı şirket tarafından Türkiye'nin ilk özel televizyon kanalı olarak kurulmuştur. Yayın hayatına ilk olarak 1990 yılında başlayan Star TV, günümüzde Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yayın hayatına devam etmektedir. Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yayın yapan diğer kanallar NTV ve Kral TV’dir. Sevilen pek çok program, dizi ve yayına ev sahipliği yapan Star TV, en çok izlenen kanallar arasında yer almaktadır. Star TV’yi televizyonunuzdan takip edebileceğiniz gibi web sitesi üzerinden kaçırdığınız yayınları izleyebilir ya da canlı olarak yayındaki programları takip edebilirsiniz. Ayrıca “En Çok İzlenenler” ve “En Çok Görüntülenenler” menüsünden en popüler yayın akışlarını da görüntüleyebilir ve bu yayınları seyredebilirsiniz. Star TV ile ilgili daha fazla fikir edinmek isterseniz Star TV izleyicileri tarafından yazılmış yorumları sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Star TV Yayın Akışında Neler Var?

En sevilen pek çok dizi, film, program yayını Star TV’de sizleri bekliyor. Star TV yayın akışında sürekli olarak diziler ve Star TV’ye özgü hazırlanan programlar bulunuyor. Bunların yanı sıra Star TV, sevilen pek çok filmi de izleyicisi ile buluşturuyor. Ayrıca sinemalarda yayınlanmış ancak daha önce televizyon ekranlarında hiç yayınlanmamış olan pek çok film de “TV’de ilk” olarak Star TV’de sizlerle buluşuyor. Star TV’nin en sevilen dizileri arasında Sefirin Kızı, Babil, Medcezir, İstanbull Gelin, Kiralık Aşk, Erkenci Kuş, İşler Güçler ve Güvercin gibi diziler yer alıyor. Bu dizilerin yayımlanmış tüm bölümlerini www.startv.com.tr adresi üzerinden izleyebilirsiniz. Star TV ayrıca gün içinde sevilen pek çok programı da izleyicisi ile buluşturuyor. Star TV’de izleyebileceğiniz programlar arasında; Demet ve Alişan ile Sabah Sabah, Gerçeğin Peşinde, Burcu ile Hafta Sonu, Mesut Yar ile Bugün, En Güzel Bölüm, Vahe ile Evdeki Mutluluk, Tülin Şahin ile Moda gibi programlar yer alıyor. Keyifli ve eğlenceli zaman geçirmek ya da boş vaktinizi değerlendirmek istediğinizde Star TV yayın akışında bulunan yayınları izleyebilirsiniz. Güncel yayın akışını takip etmek isterseniz Star TV’nin web sitesinde bulunan “Yayın Akışı” menüsünü inceleyebilirsiniz.

Star TV İletişim Kanalları Nelerdir?

En sevilen TV kanallarından biri olan Star TV, izleyicileri ile pek çok sevilen dizi ve programı buluşturuyor. Ayrıca yayınlandığı dönemde büyük reyting yapan pek çok dizi Star TV web sitesinden tekrar tekrar seyredilebiliyor. Siz de Star TV izleyici iseniz kanal ile ilgili merak ettikleriniz ya da yayın akışı ile alakalı sormak istedikleriniz varsa Star TV iletişim kanallarını kullanarak kanalla irtibata geçebilirsiniz. Star TV iletişim kanalları arasında; 0212 335 0000 no’lu iletişim numarasını arama gibi yöntemler yer almaktadır. Ayrıca her türlü konu ile ilgili Star TV şikayet ve yorumlarınızı sayfamız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.