

Vestel BM 5001 X Pro
Ürün Analizi
- Şikayetler
Vestel Bulaşık Makinesi Hemen Bozuldu

Vestel BM 5001 X Pro bulaşık makinesini aldıktan sonra iki ay bile geçmeden bozuldu. Garantisi olmasına rağmen yetkili servis, ücret talep ederek ürünü tamir etmiyor; iade veya değişim de kabul etmiyorlar. Sorun kullanımda değil, ürünle ilgili. İki aylık bir ürünün motoru nasıl yanabilir?
Vestel Bulaşık Makinesi Köpürüyor

Satın aldığım bulaşık makinesi bozuk çıktı. Sorunun çözümü için yapılan girişimlerden sonuç alamadım ve bir ayı aşkın süredir arızanın giderilmesini bekliyorum. Tüm bu süre zarfında, ürünün değişimi konusunda da olumlu bir yanıt alamadım. Satılan ürünün bozuk olması, tamir edilememesi ve bununla bir...
Vestel Leke Bırakan '0' Bulaşık Makinesi
Merhabalar, gerçekten Vestel gibi bir markadan böyle bir sorunun çıkmasını bir yana bırakın, soruna çözüm bulunması için yetkililerden yardım istememize rağmen ilgisizlikle karşılaşıyoruz. İşletmemize 'BM 5001 X Pro' model bulaşık makinesi aldım ve aldığım hafta bardaklarda leke bırakmaya başladı. Y...
Vestel Kategorileri
- Akıllı Priz 9
- Akıllı Saat 74
- Akıllı Tahta 7
- Akıllı Tartı 9
- Ankastre Fırın 333
- Ankastre Ocak 122
- Ankastre Set 163
- Aspiratör 58
- Bilgisayar 4
- Blender 225
- Blender Seti 72
- Buhar Kazanlı Ütü 136
- Buharlı Ütü 28
- Bulaşık Makinesi 2.416
- Buzdolabı 6.700
- Çamaşır Makinesi 3.907
- Çay Makinesi 182
- Çeyiz Paketi 52
- Davlumbaz 148
- Derin Dondurucu 589
- Dikey Süpürge 558
- Doğrayıcı 11
- Elektrikli Süpürge 204
- Espresso Makinesi 41
- Fırın 287
- Filtre Kahve Makinesi 211
- Hamur Yoğurma Makinesi 135
- Hoparlör 8
- Kahve Makinesi 65
- Kettle 64
- Kıyma Makinesi 21
- Klima 4.948
- Kombi 3
- Kulaklık 62
- Kumanda 120
- Kurutma Makinesi 1.339
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 271
- Mikrodalga 71
- Mikser 39
- Narenciye Sıkacağı 6
- Ocak 241
- Robot Süpürge 124
- Saç Kurutma Makinesi 12
- Semaver 24
- Ses Sistemi 1
- Set Üstü Ocak 100
- Su Arıtma Cihazı 12
- Su Sebili 147
- Süpürge 31
- Şarj İstasyonu 73
- Tablet 59
- Televizyon 7.090
- Termosifon 171
- Tost Makinesi 75
- Türk Kahve Makinesi 50
- Uydu Alıcısı 2
- Ütü 55
- Vakum Makinesi 31
- Vantilatör 10
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 598 mm |
| Kapasite | 12 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Cam Koruma | 1 |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ses Düzeyi | 54 dB |
| Ekstra Sepet | 1 |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Tuz Göstergesi | 1 |
| Enerji Sınıfı | E |
| Program Sayısı | 5 program |
| Program Göstergesi | Elektronik |
| Parlatıcı Göstergesi | 1 |


