Kamil sonuçtan memnun değil
Vestel Ankastre Fırınımın Kapağının Orijinal Olarak Kapanmaması

Kamil
27 Mart 11:04
184

| Izgara | Var |
| Derinlik | 595 mm |
| Genişlik | 570 mm |
| Yükseklik | 595 mm |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Zamanlayıcı | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Enerji Sınıfı | A |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |