Abdulkerim sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Arçelik Servisinin Eksik Ve Sorumsuz Kurulumu Nedeniyle Ürünleri Kullanamıyoruz

Abdulkerim
30 Kasım 2025 09:11
1.011

| Sınıf | 60 cm |
| Derinlik | 386 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Davlumbaz Tipi | Duvar Tipi |
| Kademe Sayısı | 3 kademe |
| Davlumbaz Şekli | Eğimli |
| Kontrol Tuşları | Dokunmatik |
| Gürültü Düzeyi | 64 db |
| Maksimum Çekme Gücü | 631 m3/sa |