Yanlış Bölge Servisi Ataması Ve Açıklanmayan Servis İptal Durumu

Arçelik bulaşık makinem için 5135***94 takip numarasıyla dün servis kaydı oluşturdum. Çağrı merkezi temsilcisi yanlış bölgenin servisini atadığı için ...

Arçelik bulaşık makinem için 5135***94 takip numarasıyla dün servis kaydı oluşturdum. Çağrı merkezi temsilcisi yanlış bölgenin servisini atadığı için ...
18.10.2025 tarihinde Kayseri Park Arçelik bayisinden 6444 ok ı model bulaşık makinesi satın aldım. Cihazın alt sepeti, içinde tek bir tabak olsa dahi plastik tutamacından tutularak çekildiğinde veya itilip kapatılırken sürekli raydan çıkıyor. Sadece tutamacından değil, yan kısımlarından çekildiğinde...

9.10.2025 tarihinde İstanbul Kağıthane Acarlar şubesinden Arçelik 6444 OK model bulaşık makinesi satın aldım. Aldıktan sonra hemen kullanmadım; yaklaşık bir aydır düzenli olarak kullanıyorum ve bu süre boyunca makine her yıkamada tabak ve bardaklarda köpük bırakıyor. Sorunun kullanım hatasından kay...

11 Kasım'da Hepsiburada Arçelik bayisi Emre Pazarlama'dan satın aldığım Arçelik 6444 ok bulaşık makinesi 13 Kasım'da tarafıma teslim edildi. 14 Kasım'da teknik servis tarafından kutu açılışı sırasında ürünün defolu ve darbeli olduğu tespit edildi. Akabinde yenisiyle değiştirileceği söylendi. Sıfır v...
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ses Seviyesi | 47 dB |
| Su Tüketimi | 11.5 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.849 kWh |
| Program Sayısı | 4 Program |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | |