Süreyya sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Arçelik 6344 Bulaşık Makinesinin Üst Rafı Sabit Durmuyor Ve Tasarım Hatası

Süreyya
17 Şubat 01:52
806
arcelik-6344-bulasik-makinesinin-ust-rafi-sabit-durmuyor-ve-tasarim-hatasi-1.jpg



2020 yılında satın aldığım Arçelik bulaşık makinesini aldığım günden beri parlatıcı haznesi fabrika çıkışlı arızalı. Makineyi kullandığım 5 yıldır bu sorun bir türlü giderilemedi. Parlatıcı 3 yıkamada bitiyor, tuz ise 10–15 yıkamada tükeniyor ve bu durum normal bir kullanım gibi kesinlikle değil. B...
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ses Seviyesi | 48 dB |
| Su Tüketimi | 3612 lt (Yıllık) |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.93 kWh |
| Program Sayısı | 4 program |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Kurutma Performansı | A |
| Yıkama Performansı | A |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A++ |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |