Farmasi

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 4.8
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Farmasi ile ilgili bir şikayetin mi var?
2.835 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
Zeynep'in Teşekkür Mesajı
 • 2 gün önce

“Çok ilgilendiler. Teşekkürler...”

Zeynep Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Fatma'nın Teşekkür Mesajı
 • 2 gün önce

“Teşekkürler”

Fatma Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Busee'nin Teşekkür Mesajı
 • 17 saat önce

“Teşekkürler sorunum çözüldü.”

Busee Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
250
5 gün önce

Farmasi Hatalı Kargo Gönderilmesi

Farmasi bu aralar sapıttı. 2 kargom vardı birini gönderdi diğerini aydına başka bir adrese göndermiş. Kutunun içine de benim adresimi yazmış. Bu son alışverişim olacak. Firmayı bırakacağım. Her kolide sıkıntı çıkıyor. Ya akmış ürün oluyor. Hatalı kargo ile de benim uğraşmamı söylüyor.

profile
250
6 gün önce

Farmasi İnsan Sağlığı İle Oynuyor

Zayıflamak uğruna aldığımız sözde %100 bitkisel doğal içinde herhangi bir katkı maddesi olmayan Farmasi nutriplus shake eşimin midesin de ve pankreasın da çeşitli hasarlar oluşturmuş durumdadır. Bilmediğiniz ürünleri neden satarsınız neden insanların sağlığı ile oynarsınız ki! Aldığınız para size ya...

profile
Merve'nin Teşekkür Mesajı
 • 6 gün önce

“Çözüldü :) teşekkürler”

Merve Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
261
1 hafta önce

Farmasi Az Para Yatıyor

Arkadaşlar benim anlamadığım bir şey var. Biz 1500 TL'lik satış yapıyoruz ama 120 TL alıyoruz. Ne kadar mantıklı abi, en azından bir 400 TL verilmesi gerekiyor. Babamın hayrına satıyorum ürünlerinizi, çok saçma geldi. Bana her sonu hiçbir şey yatmıyor. Size bir ben mi böyle düşünüyorum. Hiç kazançlı...

profile
Emine'nin Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce

“İlginiz ve anında dönüş sağladığınız için çok teşekkür ederim 🤍”

Emine Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
İlayda'nın Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce

“Sorun çözüldü. Yardımcı olan hanımefendiye de çok teşekkür ederim 🙏”

İlayda Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Muazzez sonuçtan çok memnun
Muazzez Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Ercan'ın Teşekkür Mesajı
 • 6 gün önce

“Teşekkür ederim sorunum giderildi”

Ercan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Nur'un Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce

“Teşekkür ederim”

Nur Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Ayşgl sonuçtan çok memnun
 • 2 hafta önce
Ayşgl Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Furkan'ın Teşekkür Mesajı
 • 2 hafta önce

“Titizliğiniz için teşekkürler”

Furkan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Kadriye'nin Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce

“Teşekkür ediyorum”

Kadriye Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Kübra'nın Teşekkür Mesajı
 • 2 hafta önce

“Sorunum çözüldü”

Kübra Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Nuray sonuçtan çok memnun
 • 2 hafta önce
Nuray Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Kübra'nın Teşekkür Mesajı
 • 2 hafta önce

“Farmasi sorunumu hemen çözdü çok teşekkür ederim”

Kübra Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Hayrunnisa'nın Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce

“Şikayetim üzerine bana ulaştılar ve yakından alakadar oldular mağduriyetimi giderebilmek adına ilgilenip yeni ürün hediye ettiler teşekkür ederim.”

Hayrunnisa Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Aptin'in Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce

“Müşteri hizmeti çok kısa bir süre içinde dönüş sağladı sorun şampuanda değil benim saç derimde olduğunu anladım ilgileri için teşekkür ediyorum”

Aptin Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Farmasi, 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Farmasi, 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

İnternetten sipariş verebilir miyim?
Satın almak istediğiniz Farmasi ürününü markanın resmi internet sitesi üzerinden temin edebilirsiniz.
Aldığım üründen memnun değilim. Ne yapmalıyım?
Konu ile ilgili tüm geri bildirim ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilir ya da doğrudan Farmasi müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.
Farmasi çağrı merkezi numarası nedir?
0216 430 19 99 numaralı telefon üzerinden 08:00-18:00 saatleri arasında Farmasi yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.
Farklı bir sorum var.
Farmasi markası ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı buradan paylaşabilir, marka temsilcilerinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Farmasi Hakkında

İlk olarak 1950 yılında Dr Cevdet Tuna tarafından Tan Sağlık Hizmetleri adıyla faaliyete başlayan Farmasi firması bu dönemde yalnızca ilaç ve ham madde üretiyor, ithalat yapıyordu. Kozmetik alanında ortaya çıkan talep ve ihtiyaçlar firmanın hizmetinin şekillenmesini sağladı. 1985 yılında kozmetik taleplerini karşılamak amacıyla Alize Kozmetik olarak ikinci şirket kuruldu. Sağlık konusundaki tecrübe ve bilgi birikiminin kozmetik ve kişisel bakım sektöründe kullanılmaya başlanması pazarda kısa sürede başarı getirmiştir. 1995 yılında ise hizmetlere bir yenisi daha eklendi ve bebek bakım ürünleri üretimi de böylece başladı. 2003 yılında stratejik bir karar ile Tan Sağlık Hizmetleri ve Alize Kozmetik birleşmiştir ve bugünkü adı olan Tanalize Kozmetik A.Ş olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Farmasi Kozmetik bu büyük tecrübe ve bilgi birikiminin bir parçası olarak kaliteli ve sağlıklı ürün üretimiyle tüketicilerle buluşmaktadır. Farmasi Kozmetik, Ömerli’deki tesislerinde günlük bin ton üretim kapasitesi ile kozmetik ürünler üretmektedir. Helal kozmetik vurgusuyla üretim yapan firma tüm ürünleri GMP (İyi Üretim Uygulamaları) koşulların altında üretmektedir. Bu tesiste kişisel bakım ürünleri, ıslak mendil, makyaj ürünleri, plastik ambalaj ürünler, tüp üretimi ve dolumu yapabilen 5 ayrı fabrika aynı tesis içinde bulunmaktadır. Bu denli entegre bir tesise sahip olan Farmasi pek çok rakibini bu anlamda geride bırakmaktadır.

Farmasi Ürünleri Nelerdir?

Farmasi ürünleri hayli geniş bir yelpazede tüketiciye sunulmaktadır. Farmasi’yi diğer kozmetik firmalarından ayıran en önemli özelliği bitkisel ürünler üretmesidir. Siz de kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinizin bitkisel ve doğal olmasını istiyorsanız Farmasi ürünlerini tercih edebilirsiniz. Farmasi satış danışmanlarından Farmasi katalog talep ederek Farmasi ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca Farmasi resmi sitesinden de ürünleri görmeniz mümkün. Farmasi online ve kataloglarında bulabileceğiniz ürünlerden bazıları; kişisel bakım, makyaj ve saç bakımı, bebek bakımı, ev gereçleri, parfum, temizlik ve mutfak ürünleri gibi ürünlerdir. Farmasi ürünlerinin helal ve doğal olmasının yanı sıra milli olması da ekonomiye yarar sağlama anlamında oldukça büyük katkıya sahiptir. Yani Farmasi siparişleriniz aynı zamanda ekonomiye yarar sağlama adına atmış olduğunuz bir adım da olacaktır.

Farmasi Siparişi Nasıl Verilir?

Tam 119 ülkeye ihracat yapan ve kozmetik sektöründe ihracat şampiyonu olan Tanalize Kozmetik, ürünlerini Farmasi markası adı altında 350 milyon kişiye ulaştırmaktadır. Eğer siz de Farmasi ürünlerine sahip olmak istiyorsanız ister Farmasi satış temsilcileri ile iletişime geçebilir isterseniz de online alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca eğer siz de bir Farmasi danışmanı olmak isterseniz firmanın resmi sitesinden form doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. 119 ülkeye ihracat yapan ve kozmetik sektöründe ihracat şampiyonu olan Tanalize kozmetik ürünlerini Farmasi markası adı altında tam 350 milyon kişiye ulaştırmaktadır. Farmasi kullananlar neler düşünüyor diye merak ediyorsanız sitemizden kullanıcı yorum ve şikayetlerini okuyabilirsiniz.