Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

FarmasiŞikayetvar üye markasıdır

94100
(323 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
357 Şikayet (Son 1 yıl)
FarmasiŞikayetvar üye markasıdır
94100
(323 değerlendirme)
Şikayet Yaz
5
Çözüldü
Hatice
13 Haziran 13:09
-

"Şikayetim en kısa sürede sonuç buldu teşekkür ederim"

Hatice Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Rüzgar
07 Haziran 20:51
46

"Teşekkürler"

Rüzgar Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Elif
05 Haziran 00:00
87

"Aysel hanıma vermiş olduğu bilgilendirmeden dolayı çok teşekkür ediyorum hemen ilgilendi ve bana en detayına kadar bilgi verdi buradan kendisine çok teşekkür ederim sorunum halledildi"

Elif Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Sibel
04 Haziran 15:55
15

"Aysel Hanım a ilgisinden dolayı teşekkür ederim."

Sibel Şikayetini Yayından Kaldırdı

Farmasi İnternet Sitesinde Hata Veriyor Sepeti Onaylamıyor

Rümeysa
03 Haziran 18:25
379
5
Çözüldü
Gülsüm
03 Haziran 08:27
43
Gülsüm Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Sibel
31 Mayıs 23:40
35

"Teşekkürler mağduriyetim giderildi"

Sibel Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Şehnaz
30 Mayıs 00:59
106

"Teşekkür ederim"

Şehnaz Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Asena
29 Mayıs 11:25
14

"Telafi ve ilginiz adına teşekkür ediyorum 🙏🌸"

Asena Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Beyza
29 Mayıs 00:55
1

"Bu konuda bana yardımcı olan Emine hanım ve Aysel hanıma teşekkür ediyorum eksik ürün siparişim sağlanmıştır. Henüz elime ulaşmamıştır fakat şimdiden teşekkürler."

Beyza Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Melisa
27 Mayıs 22:13
-

"Aysel hanıma teşekkür ediyorum sorunu hemen hallettiler."

Melisa Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Farmasi Bonus Mağduriyetimin Giderilmesi

Fatma
27 Mayıs 21:36
479
Farmasi Bonus Mağduriyetimin Giderilmesi
5
Çözüldü
Serap
25 Mayıs 12:16
68

"̈teşekkür ederim hemen ilgilenilip tedarik edildi"

Serap Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Nujin
23 Mayıs 16:18
229

"Teşekkürler"

Nujin Şikayetini Yayından Kaldırdı

Farmasi Markasi BB Krem Şikayeti

Merwe
23 Mayıs 14:18
961
4
Çözüldü
Tuğçe
23 Mayıs 13:52
234
Tuğçe Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Tuğçe
23 Mayıs 09:58
33

"Bana yazan benimle ilgilenen Aysel hanıma teşekkür ederim"

Tuğçe Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Demet
22 Mayıs 21:15
219

"Çok teşekkürler Farmasi ilginiz için"

Demet Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Irmak
22 Mayıs 18:30
-

"Teşekkür Farmasi"

Irmak Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 751 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Farmasi 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

İnternetten sipariş verebilir miyim?
Satın almak istediğiniz Farmasi ürününü markanın resmi internet sitesi üzerinden temin edebilirsiniz.
Aldığım üründen memnun değilim. Ne yapmalıyım?
Konu ile ilgili tüm geri bildirim ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilir ya da doğrudan Farmasi müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.
Farmasi çağrı merkezi numarası nedir?
0216 430 19 99 numaralı telefon üzerinden 08:00-18:00 saatleri arasında Farmasi yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.
Farklı bir sorum var.
Farmasi markası ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı buradan paylaşabilir, marka temsilcilerinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Farmasi Hakkında

İlk olarak 1950 yılında Dr Cevdet Tuna tarafından Tan Sağlık Hizmetleri adıyla faaliyete başlayan Farmasi firması bu dönemde yalnızca ilaç ve ham madde üretiyor, ithalat yapıyordu. Kozmetik alanında ortaya çıkan talep ve ihtiyaçlar firmanın hizmetinin şekillenmesini sağladı. 1985 yılında kozmetik taleplerini karşılamak amacıyla Alize Kozmetik olarak ikinci şirket kuruldu. Sağlık konusundaki tecrübe ve bilgi birikiminin kozmetik ve kişisel bakım sektöründe kullanılmaya başlanması pazarda kısa sürede başarı getirmiştir. 1995 yılında ise hizmetlere bir yenisi daha eklendi ve bebek bakım ürünleri üretimi de böylece başladı. 2003 yılında stratejik bir karar ile Tan Sağlık Hizmetleri ve Alize Kozmetik birleşmiştir ve bugünkü adı olan Tanalize Kozmetik A.Ş olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Farmasi Kozmetik bu büyük tecrübe ve bilgi birikiminin bir parçası olarak kaliteli ve sağlıklı ürün üretimiyle tüketicilerle buluşmaktadır. Farmasi Kozmetik, Ömerli’deki tesislerinde günlük bin ton üretim kapasitesi ile kozmetik ürünler üretmektedir. Helal kozmetik vurgusuyla üretim yapan firma tüm ürünleri GMP (İyi Üretim Uygulamaları) koşulların altında üretmektedir. Bu tesiste kişisel bakım ürünleri, ıslak mendil, makyaj ürünleri, plastik ambalaj ürünler, tüp üretimi ve dolumu yapabilen 5 ayrı fabrika aynı tesis içinde bulunmaktadır. Bu denli entegre bir tesise sahip olan Farmasi pek çok rakibini bu anlamda geride bırakmaktadır.

Farmasi Ürünleri Nelerdir?

Farmasi ürünleri hayli geniş bir yelpazede tüketiciye sunulmaktadır. Farmasi’yi diğer kozmetik firmalarından ayıran en önemli özelliği bitkisel ürünler üretmesidir. Siz de kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinizin bitkisel ve doğal olmasını istiyorsanız Farmasi ürünlerini tercih edebilirsiniz. Farmasi satış danışmanlarından Farmasi katalog talep ederek Farmasi ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca Farmasi resmi sitesinden de ürünleri görmeniz mümkün. Farmasi online ve kataloglarında bulabileceğiniz ürünlerden bazıları; kişisel bakım, makyaj ve saç bakımı, bebek bakımı, ev gereçleri, parfum, temizlik ve mutfak ürünleri gibi ürünlerdir. Farmasi ürünlerinin helal ve doğal olmasının yanı sıra milli olması da ekonomiye yarar sağlama anlamında oldukça büyük katkıya sahiptir. Yani Farmasi siparişleriniz aynı zamanda ekonomiye yarar sağlama adına atmış olduğunuz bir adım da olacaktır.

Farmasi Siparişi Nasıl Verilir?

Tam 119 ülkeye ihracat yapan ve kozmetik sektöründe ihracat şampiyonu olan Tanalize Kozmetik, ürünlerini Farmasi markası adı altında 350 milyon kişiye ulaştırmaktadır. Eğer siz de Farmasi ürünlerine sahip olmak istiyorsanız ister Farmasi satış temsilcileri ile iletişime geçebilir isterseniz de online alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca eğer siz de bir Farmasi danışmanı olmak isterseniz firmanın resmi sitesinden form doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. 119 ülkeye ihracat yapan ve kozmetik sektöründe ihracat şampiyonu olan Tanalize kozmetik ürünlerini Farmasi markası adı altında tam 350 milyon kişiye ulaştırmaktadır. Farmasi kullananlar neler düşünüyor diye merak ediyorsanız sitemizden kullanıcı yorum ve şikayetlerini okuyabilirsiniz.