full-star full-star full-star full-star full-star
4.6/5
Bu puan nasıl hesaplanıyor?
Yıllık Şikayet Grafiği right-arrow
  • solution-like 821

    Şikayet Sayısı

  • solution-like %99

    Geri Dönüş Oranı

  • shedule-watch Hızlı

    Ortalama Geri Dönüş Hızı

  • combined-icn %92

    Çözülen Şikayet Oranı

profile-icon Erengül Şikayetini Yayından Kaldırdı.
17 saat önce

9 Mayıs 2020 de akşam 10 da verdiğim sipariş kargoya teslim edilmesine rağmen hala gelmedi evet yoğunluk var. ama sabrımın bu kadar göz ardı edilip bu kadar geç ürün göndermeniz çok çirkin daha yeni üyeyim ilk izlenimim çok kötü . Bu şekilde üyeliğimin iptal edilmesini istiyorum. Üye olan arkadaşım ...Devamını oku

  • - Görüntüleme

30.04.2020'de vermiş olduğum sipariş bugün 22.05.2020 hala elime ulaşmadı. Kargoya kadar gittim kargo firması kolinin kayıp olduğunu söyledi. Bunu bildirmeme rağmen ne temsilcisi ne Farmasi'nin kendisi bu durumu çözüme kavuşturamadı. 22 günde gelmeyen kargomdan artık ümidim kalmamıştır.  Ürünleri d...Devamını oku

  • - Görüntüleme

Bütün ürünlerin neredeyse içine çökmüş taşmış bir şekilde geldi kolinin içi sıvıdan renk değiştirmiş kargo hatası olarak da değerlendiriyorum fakat ürünleri korumak amaçlı koyulan şeffaf bir de patlamış şekilde geldi arastan herkes bu kadar şikayetçiyken neden hala devam ettiriyorsunuz iş birliğini ...Devamını oku

  • - Görüntüleme

Farmasi Hakkında

İlk olarak 1950 yılında Dr Cevdet Tuna tarafından Tan Sağlık Hizmetleri adıyla faaliyete başlayan Farmasi firması bu dönemde yalnızca ilaç ve ham madde üretiyor, ithalat yapıyordu. Kozmetik alanında ortaya çıkan talep ve ihtiyaçlar firmanın hizmetinin şekillenmesini sağladı. 1985 yılında kozmetik taleplerini karşılamak amacıyla Alize Kozmetik olarak ikinci şirket kuruldu. Sağlık konusundaki tecrübe ve bilgi birikiminin kozmetik ve kişisel bakım sektöründe kullanılmaya başlanması pazarda kısa sürede başarı getirmiştir. 1995 yılında ise hizmetlere bir yenisi daha eklendi ve bebek bakım ürünleri üretimi de böylece başladı. 2003 yılında stratejik bir karar ile Tan Sağlık Hizmetleri ve Alize Kozmetik birleşmiştir ve bugünkü adı olan Tanalize Kozmetik A.Ş olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Farmasi Kozmetik bu büyük tecrübe ve bilgi birikiminin bir parçası olarak kaliteli ve sağlıklı ürün üretimiyle tüketicilerle buluşmaktadır. Farmasi Kozmetik, Ömerli’deki tesislerinde günlük bin ton üretim kapasitesi ile kozmetik ürünler üretmektedir. Helal kozmetik vurgusuyla üretim yapan firma tüm ürünleri GMP (İyi Üretim Uygulamaları) koşulların altında üretmektedir. Bu tesiste kişisel bakım ürünleri, ıslak mendil, makyaj ürünleri, plastik ambalaj ürünler, tüp üretimi ve dolumu yapabilen 5 ayrı fabrika aynı tesis içinde bulunmaktadır. Bu denli entegre bir tesise sahip olan Farmasi pek çok rakibini bu anlamda geride bırakmaktadır.

Farmasi Ürünleri Nelerdir?

Farmasi ürünleri hayli geniş bir yelpazede tüketiciye sunulmaktadır. Farmasi’yi diğer kozmetik firmalarından ayıran en önemli özelliği bitkisel ürünler üretmesidir. Siz de kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinizin bitkisel ve doğal olmasını istiyorsanız Farmasi ürünlerini tercih edebilirsiniz. Farmasi satış danışmanlarından Farmasi katalog talep ederek Farmasi ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca Farmasi resmi sitesinden de ürünleri görmeniz mümkün. Farmasi online ve kataloglarında bulabileceğiniz ürünlerden bazıları; kişisel bakım, makyaj ve saç bakımı, bebek bakımı, ev gereçleri, parfum, temizlik ve mutfak ürünleri gibi ürünlerdir. Farmasi ürünlerinin helal ve doğal olmasının yanı sıra milli olması da ekonomiye yarar sağlama anlamında oldukça büyük katkıya sahiptir. Yani Farmasi siparişleriniz aynı zamanda ekonomiye yarar sağlama adına atmış olduğunuz bir adım da olacaktır.

Farmasi Siparişi Nasıl Verilir?

Tam 119 ülkeye ihracat yapan ve kozmetik sektöründe ihracat şampiyonu olan Tanalize Kozmetik, ürünlerini Farmasi markası adı altında 350 milyon kişiye ulaştırmaktadır. Eğer siz de Farmasi ürünlerine sahip olmak istiyorsanız ister Farmasi satış temsilcileri ile iletişime geçebilir isterseniz de online alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca eğer siz de bir Farmasi danışmanı olmak isterseniz firmanın resmi sitesinden form doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. 119 ülkeye ihracat yapan ve kozmetik sektöründe ihracat şampiyonu olan Tanalize kozmetik ürünlerini Farmasi markası adı altında tam 350 milyon kişiye ulaştırmaktadır. Farmasi kullananlar neler düşünüyor diye merak ediyorsanız sitemizden kullanıcı yorum ve şikayetlerini okuyabilirsiniz.

Farmasi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  • İnternetten sipariş verebilir miyim? right-arrow

    Satın almak istediğiniz Farmasi ürününü markanın resmi internet sitesi üzerinden temin edebilirsiniz.

  • Aldığım üründen memnun değilim. Ne yapmalıyım? right-arrow

    Konu ile ilgili tüm geri bildirim ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilir ya da doğrudan Farmasi müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Farmasi çağrı merkezi numarası nedir? right-arrow

    0216 430 19 99 numaralı telefon üzerinden 08:00-18:00 saatleri arasında Farmasi yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Farklı bir sorum var. right-arrow

    Farmasi markası ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı buradan paylaşabilir, marka temsilcilerinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.