Taner sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Arçelik Garanti Kapsamında Buzdolabı Değişimi Talebi
Taner
08 Temmuz 2023 13:45
10.159
| Boy | 1915 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 747 mm |
| Genişlik | 832 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 590 lt |
| Gürültü Düzeyi | 41 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 160 lt |