Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Paribu Cineverse

9100
(640 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
1.517 Şikayet (Son 1 yıl)
Paribu Cineverse
9100
(640 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Paribu Cineverse Hamam Sauna

profile
Zehra
20 Nisan 18:02
51
Paribu Cineverse Hamam Sauna

Paribu Cineverse CGV Moviepass Kod Kullanılamıyor

profile
Mustafa
18 Nisan 14:10
93
Paribu Cineverse CGV Moviepass Kod Kullanılamıyor

Paribu IMAX Den Dune Filminin Kaldırılması

profile
Ümit
17 Nisan 17:50
191
Paribu IMAX Den Dune Filminin Kaldırılması

Paribu CGV Moviepass Kodlarını Yükleme Sorunu Ve Paribu İlgisizliği.

profile
Nurcan
17 Nisan 14:54
112
1

Paribu Cineverse Movepass Mağduriyeti

profile
Özden
17 Nisan 12:40
83

Paribu Cineverse Filmin Sesi Kaymış

profile
Yakup
17 Nisan 12:39
131

Akasya AVM Paribu Cineverse 16 Nisan Dune 2 21.30 Seansı Rezil*ti

profile
Güler
17 Nisan 11:06
178

Paribucineverse Haksız Seans Kaldırması

profile
Yasin
16 Nisan 22:21
87

Paribucineverse Parayı Çekip CGV Movie Pass Yollamadı!

profile
Murat
14 Nisan 17:27
179
Paribucineverse Parayı Çekip CGV Movie Pass Yollamadı!
Paribucineverse Parayı Çekip CGV Movie Pass Yollamadı!

Paribu Cineverse Parlaklığı Daha Da Kısın

profile
Ahmet
14 Nisan 01:10
83
1

Paribu Cineverse Paribu Kasiyer'inin Anlayışsız, Üslûbu Bozuk Olması.

profile
Osman
13 Nisan 20:41
105

Paribu Cineverse Reklamları Ve Pahalı Ürünler

profile
Fatih
13 Nisan 16:44
130
1

Paribu Cineverse Bayram Hediyesi Hayal Kırıklığına Dönüştü

profile
Emin
13 Nisan 13:19
157

Paribucineverse.com Para İadesi Olmadı

profile
Sibel
13 Nisan 09:19
288
Paribucineverse.com Para İadesi Olmadı

Paribu Cineverse-Ramazanda Filme Gelenlere Bayramda Menü Bizden Yalanı

profile
Mert
12 Nisan 12:45
286
Paribu Cineverse-Ramazanda Filme Gelenlere Bayramda Menü Bizden Yalanı
Paribu Cineverse-Ramazanda Filme Gelenlere Bayramda Menü Bizden Yalanı

Paribu Ve Paribu Cineverse Dürüst Değil Güvenilmez

profile
Dogu
12 Nisan 01:48
122
Paribu Ve Paribu Cineverse Dürüst Değil Güvenilmez
1

Paribu Cineverse Para Çekildi Movie Pass Kart Verilmedi

profile
Derya
11 Nisan 08:44
112
1

Ankamall Paribu Cineverse IMAX Salon Sorunu

profile
Yağmur
10 Nisan 19:23
408
1

Paribu Cineverse Saygısız Trabzon Form Sinema Çalışanları

profile
Talat
10 Nisan 17:08
236

Paribu Cineverse Bayram Ziyaretinde Hüsran: Çocuklar Ve Aileler Üzgün

profile
Hanane
10 Nisan 17:02
120
Toplam 3.642 Şikayet

Marka Profili

Paribu Cineverse bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Paribu Cineverse henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Paribu Cineverse müşteri destek hattı telefon numarası nedir?
Paribu Cineverse markasının telefon numarası 0850 220 09 67 şeklinde belirlenmiştir, bu numara üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Cinemaximum iletişim kanalları nelerdir?
Cinemaximum iletişim kanalları arasında; 0850 220 09 67 no’lu müşteri hizmetleri numarasını arama, destek e-posta adresine mail gönderme gibi seçenekler yer almaktadır. Diğer Cinemaximum iletişim kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Cinemaximum hizmet bedeli ödemek zorunda mıyım?
Yalnızca CGV Cinema Club üyeleri, online olarak alacakları sinema biletlerinde hizmet bedeli ödemezler. Cinemaximum hizmet bedeliyle ilgili yorum ve şikayetlerinizi dilerseniz hemen tıklayarak Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.
Cinemaximum sinema salonları nasıl?
Cinemaximum konforlu sinema salonlarıyla pek çok farklı noktada hizmet vermektedir. Cinemaximum sinema salonlarıyla ilgili kullanıcı yorum ve şikayetlerini inceleyerek daha detaylı bilgi edinmek isterseniz, buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Cinemaximum ile ilgili farklı bir sorum var.
Cinemaximum hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilir, sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Cinemaximum Hakkında

Cinemaximum, Mars Cinema Group bünyesinde yer almaktadır. Mars Cinema Group, 2001 yılında Türkiye’de farklı ve kendine özgü bir sinema deneyimi yaratma felsefesiyle kurulmuştur. Günümüzde Mars Cinema Group, 36 şehirde 97 sinema işletmesi ve 848 sinema salonu ile ülkemizin en büyük sinema zinciri olmayı başarmıştır. Sinema sektöründe meydana gelen yenilikleri yakından takip ederek, bu yeniliklerden Türk izleyicilerin de haberdar olmasını sağlayan Mars Cinema Group, aynı zamanda misafirlerinin sinema deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı kendine gaye edinmiştir. Türkiye’deki tüm IMAX salonları bünyesinde barındıran Mars Group ayrıca 2015 yılından beri 4DX teknolojisini de Türk sinemaseverlerle buluşturmaktadır. Sinema alanında ülkemizdeki pek çok yeniliğin ilklerini oluşturan Mars Cinema Group, görüntü ve ses sistemlerini dijitalleştiren de ilk firmadır. Cinemaximum salonlarında en sevdiğiniz filmlerin keyfine varabilmek için size en yakın Cinemaximum noktasını ziyaret edebilirsiniz. Kullanıcıların Cinamaximum ile ilgili yazmış olduğu yorumları inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz sayfamızdaki yorumlara göz atabilirsiniz.

Cinemaximum Bilet Kampanyaları

Kaliteli ve konforlu sinema deneyimi yaşatmayı vadeden Cinemaximum’da vizyondaki son çıkan filmleri izleyebilirsiniz. Ayrıca çeşitli Cinemaximum kampanyalarını takip ederek sinema biletinize daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. İş Bankası Maximum kart ile sinema bileti almanız durumunda çeşitli indirim ve kampanyalardan faydalanabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra bazı özel günlerde ya da öğrencilere özel sinema bileti indirimleri de yapılabilmektedir. Ayrıca “Her Çarşamba Cinemaximum Günü” kampanyasıyla Çarşamba günleri de sinema biletleri diğer günlere kıyasla daha uygun fiyata sunulmaktadır. Bunların yanında bazı filmler özel fiyatlarla Cinemaximum salonlarında gösterime girebilmektedir. Bunları takip edebilmek için sık sık markanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitede ayrıca vizyondaki filmleri ve yakında vizyona girecek olan filmleri de görüntüleyebilirsiniz. Cinemaximum salonlarından bazıları sizlere premium sinema keyfini yaşatmak için premium standartlarda dizayn edilmiştir. Cinemaximum Premium Cinema; deri koltuklarda rahat bir sinema keyfi yaşamanızı sağlar. Premium Cinema bilet fiyatları standart salondaki bilet fiyatlarına göre daha farklı düzenlenebilmektedir.

Cinemaximum İletişim Kanalları

Cinemaximum sinema biletleri, kampanyalar ve hizmetler hakkında detaylı bilgi almak ya da aklınıza takılan diğer konular için markayla iletişim sağlayabilirsiniz. Cinemaximum iletişim kanalları arasında; çağrı merkezini arama veya size en yakın Cinemaximum noktasını ziyaret etme seçenekleri yer almaktadır. Cinemaximum bilet almak için ise online olarak işlem yapabilirsiniz. Sinema biletinizi online olarak hem daha önceden alabilir hem de dilediğiniz yeri dolmadan seçebilirsiniz. Cinemaximum sinema salonları, çalışanlar ve daha fazlasıyla ilgili kullanıcıların yorumlarını ise sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz siz de Cinemaximum şikayet ve yorumlarınızı sayfamız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.