Hatice sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Arçelik Çamaşır Makinesinde Otomatik Dozajlama Ve Su Sızdırma Problemleri

Hatice
19 Ocak 21:42
1.567


Yaklaşık 3 ay önce Arçelik 10140 MP og 10 kg 1400 devir çamaşır makinesi satın aldım. Ürünü alırken hem fiyatı hem de markaya olan güvenim nedeniyle uzun yıllar sorunsuz kullanmayı beklerken, daha ilk aylarda sorunlar yaşamaya başladım. Önce makinenin yumuşatıcıyı almaması problemi ortaya çıktı ve b...

Yeni aldığım Arçelik çamaşır makinesinin üst kısmında soyulmalar oluştu. Ayrıca, makine sıkma aşamasına geçtiğinde çok fazla ses çıkarıyor. Yıkama programı 1 saatle başlasa da, sürekli süre uzayarak 3 saate kadar çıkıyor. Servis gelip makineyi inceledi, değişim talebinde bulunduk. Servis geri dönüş ...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 580 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 75 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 52 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 15 |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |
| Kırışıklık Önleme | |