Soğutmayan Vestel Buzdolabı Ve Tekrarlayan Arızalar Nedeniyle Ürün Değişimi Talebi

07.03.2022 tarihinde Ankara’da Göktaşlar Day. Tük. Malz. İth. İhr. San. Ve tic. A. Ş. Bayisinden Vestel nf640 ex A++ model buzdolabı satın aldım. KDV ...

07.03.2022 tarihinde Ankara’da Göktaşlar Day. Tük. Malz. İth. İhr. San. Ve tic. A. Ş. Bayisinden Vestel nf640 ex A++ model buzdolabı satın aldım. KDV ...
23 Kasım tarihinde Ankara Yenimahalle adresimde bulunan Vestel buzdolabım için 8115405977 numaralı arıza kaydını oluşturdum. 25 Kasım’da gelen yetkili...
Yaklaşık 4 yıl önce Vestel’den nf64012 model buzdolabı satın aldım. Yaklaşık 1 ay önce buzdolabı önce az soğutmaya başladı, ardından tamamen soğutmayı bıraktı ve dondurucu kısmı da ısındı. Servis geldiğinde motor arızası veya gaz kaçağı olabileceğini söyleyerek ürünü alıp götürdü. İki üç gün sonra s...

Vestel NF640X++ion model buzdolabımda yaklaşık 8 gün önce gaz kaçağı sorunu yaşadım. Ürünü Erzurum Palandöken’de kullanıyorum ve bu sorun ilk defa başıma geldi. Teknik servis ve müşteri hizmetleri ile görüştüm, ürünün ayıplı olduğu ve bu nedenle gaz kaçağı oluştuğu belirtildi. Ancak değişim için ürü...
| Boy | 1860 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 780 mm |
| Genişlik | 840 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 575 lt |
| Dondurucu İç Hacim | 140 lt |