Abdullah sonucu yetersiz buldu
Vestel Buzdolabımın Motoru Dururken "Tak" Diye Sesler Geliyor

Abdullah
18 Nisan 14:09
203

Vestel marka buzdolabı aldık. Almaz olaydık, daha 2 sene olmadan, üstelik taksiti bitmeden motoru arızalandı. Servis kaydı açıldı, buzdolabını servise götürerek 1.5 hafta gibi bir sürede de farklı motor takıldı. Motor arızalarının makinelerde ne kadar süre götüreceği bilinmez, benim gözümde bu dolap...
| Boy | 1870 mm |
| Renk | Siyah |
| Derinlik | 790 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Gürültü Düzeyi | 42 dB |