Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Bahçelievler Belediyesi

26100
(23 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
243 Şikayet (Son 1 yıl)
Bahçelievler Belediyesi
26100
(23 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Bahçelievler Belediyesi Sempati Cafe Kaba Garson

profile
Bahar
13 Nisan 02:07
37

Bahçelievler Belediyesi Ramazan Vaatlerinin Yerine Getirilmemesine Dair Tepki

profile
Duygu
09 Nisan 10:52
23

Bahçelievler Belediyesi Şirinevler'de Davulcu Rahatsızlığı

profile
Erdal
08 Nisan 21:21
53

Bahçelievler Belediyesi Kapalı Otopark Abonelik İşlemleri Ve İletişim Sorunları

profile
Cihan
08 Nisan 12:30
41

Bahçelievler Belediyesi Ve Sorumsuzluğu, Olmayan Temizlik Anlayışı

profile
Rumeysa
04 Nisan 21:08
145
Bahçelievler Belediyesi Ve Sorumsuzluğu, Olmayan Temizlik Anlayışı
Bahçelievler Belediyesi Ve Sorumsuzluğu, Olmayan Temizlik Anlayışı
Bahçelievler Belediyesi Ve Sorumsuzluğu, Olmayan Temizlik Anlayışı
+3

Bahçelievler Belediyesi YKS Harç Yardımı Beklentisi Ve Gecikme

profile
Ezgi
04 Nisan 00:15
22

Bahçelievler Belediyesi İstanbul Bahçelievler Basın Sitesi Sokak Çöp Sinekleri

profile
Güledem
03 Nisan 17:54
8

Bahçelievler Belediyesi Destek Uyarı Yapılıyor Sadece

profile
Okan
03 Nisan 17:47
20

Bahçelievler Belediyesi Veterinerlik Hizmeti Çalışmıyor

profile
Buket
02 Nisan 15:16
59

Bahçelievler Belediyesi YKS Harç Yardımı Tekrarı Talebi

profile
Enes
01 Nisan 22:19
82

Bahçelievler Belediyesi Kampüs Harçlık Yatmadı IBAN'ım Da Sorun Var

profile
Begüm
31 Mart 13:47
65

Bahçelievler Belediyesi Ramazan Davulcusu Gürültüsü!

profile
Filiz
31 Mart 02:04
37

Bahçelievler Belediyesi Çocuk Gürültüsü (Sesi Değil Gürültü)

profile
Berk
29 Mart 18:13
161

Bahçelievler Belediyesi Sempati Tesisi İftar Menü Fiyaskosu

profile
Şeymanur
29 Mart 15:41
83

Bahçelievler Belediyesi Başıboş Ve Saldırgan Köpek Sorunu!

profile
İbrahim
29 Mart 11:40
35

Bahçelievler Belediyesi YKS Harç Yardımı Yatmadı

profile
Berkay
28 Mart 15:29
716

Bahçelievler Belediyesi Üniversite Harçlığım Yatmadı

profile
Berfin
27 Mart 23:27
73

Bahçelievler Belediyesi Bahçelievler Davulcu Sorunu

profile
Emrah
27 Mart 22:33
60
Toplam 558 Şikayet

Marka Profili

Bahçelievler Belediyesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Bahçelievler Belediyesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Bahçelievler Belediyesi telefon numarası nedir?
Bahçelievler Belediyesi Çağrı Merkezi numarası: 444 0 311
Bahçelievler Belediyesi borç sorgulama nasıl yapılır?
Borç sorgulama işlemlerinizi belediyeye gitmeden, online olarak yapabilirsiniz. Bahçelievler Belediyesi e – belediye sayfasına giderek “Borç Sorgulama” alanına tıklayıp işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Bahçelievler Belediyesi imar durumu sorgulama nasıl yapılır?
Bahçelievler Belediyesi’nin web sitesine giderek “Online İşlemler” kategorisine ulaşın. Karşınıza çıkan menüde “İmar Durumu Sorgulama”ya tıklayın. Mahalle, sokak, kapı no, ada/ parsel bilgilerini girerek işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Farklı bir sorum var.
Bahçelievler Belediyesi ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı paylaşmak için lütfen buraya tıklayın.

Bahçelievler Belediyesi

Bahçelievler Belediyesi, dünyanın en önemli metropollerinden İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde belediyecilik faaliyetlerini yürütür. Şehrin popüler ve eskiden bu yana yerleşim yerlerinden biri olan Bahçelievler, belediyenin çalışmalarıyla çok daha yaşanılır ve mutlu bir semt haline getirilmekte. Bahçelievler Belediyesi’nin yönetim şeması; başkan, başkan yardımcıları, belediye meclisi, belediye encümeni gibi bölümlerden oluşur. Dijitalleşmeden büyük oranda faydalanan Bahçelievler Belediyesi e belediye hizmetleriyle pek çok işleminizi online olarak da yapabilmenizi sağlar. Ayrıca, App Store ve Google Play’den belediyeye ait mobil uygulamayı da indirebilirsiniz. Böylece önemli pek çok işleminizi telefondan kısa sürede yapabilmenizi sağlayan Bahçelievler Belediyesi, dijital dönüşümden ileri düzeyde faydalanır. Tamamlanan, devam eden ve planlanan projeler, sunulan hizmetlerin artmasına yönelik mühim çalışmaları kapsar. Sunduğu birbirinden farklı hizmetleriyle Bahçelievler Belediyesi, dünden bugüne faaliyet alanlarını genişletmeyi sürdürmekte. Daha detaylı bilgi için belediyenin web sitesini ziyaret edebilir, semt sakinlerinin yorumlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Belediyesi Faaliyetleri Nelerdir?

Bahçelievler Belediyesi farklı pek çok alanda faaliyet yürütür. Böylelikle, semtin daha yaşanılır, güvenli, mutlu ve yeşille buluşmuş bir bölge olması amaçlanır. Bu noktada pek çok müdürlük aracılığıyla sunulan hizmetler bulunur. Örneğin, belediyenin Mali Hizmetler Müdürlüğü kişi ya da kurum kayıt işlemlerinin, emlak ve çevre temizlik beyanının yapıldığı müdürlük. Sunulan en önemli hizmetlerden biri de e belediyecilik. Bahçelievler Belediyesi borç sorgulama, tahsilat bilgileri gibi önemli konularda online işlem yapabilmenizi sağlar. Ayrıca e belediye hizmetini kullanarak iş başvurularını takip edebilir, nöbetçi eczaneleri öğrenebilir, hızlı ödeme sisteminden yararlanabilirsiniz. Eğitim ve kültür sanata da önem veren Bahçelievler Belediyesi; Altın Yıldız Bilgi Evi, Cumhuriyet Kütüphanesi, Akif Emre Kültür Merkezi Kütüphanesi gibi mekanlara sahip. Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi de oldukça büyük bir alanda olup otoparklı, 380 kişilik tribün kapasiteli, yarı olimpik yüzme havuzlu, bilardolu, saunalı bir yapıya sahip. İlçe sakinlerinin daha sağlıklı bir yaşam sürmelerini amaç edinen Bahçelievler Belediyesi bu noktada; aile sağlığı merkezlerine sahip. Ayrıca 112 Acil Servis ve Alkol Muayene İstasyonu, Adli Tıp Bekleme Salonu, Bahçelievler Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kamu Sağlığı Merkezi de diğer sağlık merkezleri olarak öne çıkar. Olası afet senaryolarına karşı da güçlü önlemler alan belediye, acil toplanma alanlarıyla üzerine düşeni yapmakta.

Bahçelievler Belediyesi İletişim

Bahçelievler Belediyesi telefon numaraları; müdürlüklere, taleplere göre farklı kanallara sahip. 444 0 311 Çağrı Merkezi, belediyeyle irtibata geçmek isteyenlerin sık kullanıldığı bir numara. Bu numara aracılığıyla, müdürlüklere de bağlanabilirsiniz. Böylece çağrı merkezini Bahçelievler Belediyesi şikayet telefonu işleviyle de kullanabilirsiniz. Açık adresi Barbaros Cd. No:9 / Şirinevler Mh. / Bahçelievler/ İSTANBUL olan belediye sosyal medya hesaplarında da aktif. Acil durum telefonlarına da belediyenin web sitesindeki “Bize Ulaşın” bölümünden ulaşabilir; hastaneler, sağlık ocakları ve polikliniklerle hızlıca irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz, Bahçelievler Belediyesi şikayet ve yorum sayfamızdaki geri bildirimleri de inceleyebilirsiniz. Çöp toplama hizmetlerinden ulaşıma, yol çalışmalarından sokak hayatına kadar aklınıza gelebilecek pek çok konuda ilçe sakinlerinin yorumları sayfamızda bulunmakta. Arzu ederseniz siz de tüm görüş, talep ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz. Böylece değerlendirmelerinizi hem ilçe sakinlerinin hem de belediyenin görmesini sağlayabilirsiniz.