Arçelik Ocak, Sökülmeyen Vida, Pas Şikayeti
Merve
13 Mayıs 08:30
4
| Hacim | 71 lt |
| Timer | 1 |
| Izgara | 1 |
| Işık | 1 |
| Derinlik | 567 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Yükseklik | 595 mm |
| Kapak Adedi | 1 |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.88 kWh/Çevrim |
| Program Sayısı | 6 |