Arçelik Çamaşır Kurutma Makinesi 8 Kg 3880 Kt Resmen Çığlık Atıyor




İstanbul Beylikdüzü’nde kullandığım Arçelik kurutma makinem yaklaşık 1 haftadır 3–5 dakika çalıştıktan sonra “su tankı dolu, filtreleri temizleyin” uyarısı vererek duruyor. Su tankını boşaltıp filtreleri temizlememe rağmen sorun devam ediyor ve makineyi verimli şekilde kullanamıyorum. Ürünün garant...

Arçelik 3880 kt model kurutma makinemde yaklaşık 3 haftadır “su tankı dolu” uyarısı veriyor ve kurutma işlemini durduruyor. Ancak makinenin su haznesi sürekli boştur, çünkü cihazı doğrudan gidere bağladık. Sorun her çalıştırmada tekrarlanıyor ve bu nedenle makineyi kullanamıyorum. Kullanıcı olarak ...


Arçelik markalı kurutma makinemiz arıza yapmaya başladı. Durduk yere kurutmuyor ve duraksıyor. Kendi kendine programı durduruyor garanti kapsamında 2 defa servise gönderdik geldi. Aynı sorun. Eve gelip beynini değiştirdiler ama problem çözülmüyor. Ürünün testleri yapıldığını söylüyorlar ama teslim e...

Merhaba, Arçelik marka KT 3880 çamaşır kurutma makinesi kullanıyorum ve sürekli arıza yapıyor. Garantisi bittiği gibi iki kez motoru değişti. Son olarak 3 ay önce kurutmuyor diye yetkili servis çağırdım, gelip benim baktığım gibi baktılar. Muhtemelen su pompa motoru arızalı diyerek gittiler. İki haf...
Arçelik marka kurutma makinemiz var ve ayın 15 inde makine suyu çekmiyor diye şikayette bulunduk. Sultangazi den arıza ekibi geldi ve sorun ısı pompasında dedi. 5300 TL ödemesi var dedi. 300 TL ödeme yaptık. Bu rakam tamam derseniz düşülecek denildi. Ardından tamam dedik yapıldı fakat gelen faturada...
| Derinlik | 643 mm |
| Genişlik | 597 mm |
| Yükseklik | 846 mm |
| Kurutma Sesi | 65 dB |
| Tambur Hacmi | 118 lt |
| Nem Sensörü | |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Program Sayısı | 16 |
| Kurutma Kapasitesi | 8 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | A |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |