Arçelik Buzdolabım Tekrar Arızalı, Ayıplı Mal Kapsamında Yenisiyle Değiştirilmesini İstiyorum

Yaklaşık 6 yıl önce arkadaş tavsiyesiyle Vestel’i bırakıp Arçelik’e geçerek Antalya Muratpaşa Soğuksu Mahallesi’indeki Demirezenler mağazasından üçlü ...

Yaklaşık 6 yıl önce arkadaş tavsiyesiyle Vestel’i bırakıp Arçelik’e geçerek Antalya Muratpaşa Soğuksu Mahallesi’indeki Demirezenler mağazasından üçlü ...

Arçelik Güzelyalı mağazasından 5 yıl önce aldığım 274580 eb model buzdolabımda Eylül 2025’te aniden soğutmama problemi yaşadım. O zamana kadar hiçbir sorun yoktu, garanti süresi ise 2 yıl olup bitmişti. Yaz ortalarından itibaren hafif bir soğutma problemi hissetmiştik ama havaların sıcaklığına bağla...

2019 yılı Mart ayında aldığım Arçelik buzdolabımın soğutmaması sebebiyle bugün yetkili servis çağırdım. Gövdenin içinde yer alan boruların delindiğini, gaz kaçırdığını ve tamirinin olmadığını söylediler. Daha 7 yıllık bir beyaz eşyayı çöpe atmamı söylediler. Bu paralar kolay kazanılmıyor, benim hata...
| Boy | 1850 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 770 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 740 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 497 lt |
| Gürültü Düzeyi | 44 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 97 lt |