Ayıplı Buzdolabım İçin Aşırı Fark Ücreti Talebi
2018 yılında satın aldığım Arçelik buzdolabı bir süre önce soğutmamaya başladı. Yetkili servis gelip incelediğinde gövdeden gaz kaçağı olduğunu, bu ne...
2018 yılında satın aldığım Arçelik buzdolabı bir süre önce soğutmamaya başladı. Yetkili servis gelip incelediğinde gövdeden gaz kaçağı olduğunu, bu ne...

Yaklaşık 40 gün önce Arçelik no‑frost, alttan donduruculu 27 bin serisi buzdolabımın günlük yiyeceklerin bulunduğu üst bölümü soğutmamaya başladı, anc...

Arçelik 2597ce model buzdolabımdan 02.08.2025 tarihinden beri değişik ve rahatsız edici bir koku gelmeye başladı. Bunun üzerine Mardin Kızıltepe Yenikent Arçelik servisini çağırdım. Gelen servis görevlileri gaz kaçağı olduğunu söylediler ve bunun kullanıcı hatası olduğunu iddia ederek, herhangi bir ...

Arçelik ce 2597 model buzdolabımız, tatilde olduğumuz dönemde arızalandı. 27 Temmuz 2025 tarihinde eve döndüğümüzde yoğun bir koku ile karşılaştık ve hemen Arçelik servisini arayarak aciliyetimizi belirttik. 29 Temmuz Salı günü gelen servis görevlisi, kompresörün bozulduğunu ve gaz kaçağı olduğunu, ...
2017 yılında Arçelik'ten buzdolabı aldım. Yaklaşık iki ay önce dijital ekranı bozuldu ve servis çağırdım. Servis gelip yenisini taktı. Yenisini taktık...

Buzdolabımda gaz kokusu geldi. Bayramdan bir gün önce servis çağırdım, bir hafta içinde geleceklerini söylediler. Bayramdan dolayı gelemediler, bende ...
| Boy | 1850 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 701 mm |
| Genişlik | 704 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 342 lt |
| Gürültü Düzeyi | 44 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 98 lt |