Cüneyt sonuçtan memnun
Çözüldü
Can Güvenliğimizi Tehdit Eden Vestel Bulaşık Makinesinde Yangın Ve Garanti Sorunu

Cüneyt
25 Mart 16:32
198
can-guvenligimizi-tehdit-eden-vestel-bulasik-makinesinde-yangin-ve-garanti-sorunu-1.jpg

| Derinlik | 598 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ses Seviyesi | 49 dB |
| Su Tüketimi | 12 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.94 kWh |
| Program Sayısı | 4 Program |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |