Hilmi sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Hilmi
29 Aralık 2025 18:56
-

Çapkınoğlu Yeni Fidangör Ordu Vestel bayisinden 2 Kasım’da bir fırın ve bir de derin dondurucu satın aldım. Satış esnasında ürünlerin en geç 3 hafta içinde teslim edileceği söylendi; ancak üzerinden 8 hafta geçmesine rağmen ne fırın ne de derin dondurucu teslim edildi. Bu süreçte defalarca, neredey...
| Hacim | 69 lt |
| Izgara | Var |
| Derinlik | 570 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Ağırlık | 32.2 kg |
| Yükseklik | 595 mm |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Zamanlayıcı | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.87 kWh/Çevrim |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |