Rabia sonuçtan hiç memnun değil
Karaca Multifry Arızalı Çıktı Ve Servis Sonrası Hasarlı Döndü İade Talebi

Rabia
27 Nisan 10:34
60

| Güç | 1300 W |
| Derinlik | 39 cm |
| Genişlik | 32 cm |
| Ağırlık | 5 kg |
| Yükseklik | 31 cm |
| Isı Ayarı | |
| Fonksiyonlar | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar, Isıtmalı Hava Sirkülasyonu, Kızartma Sepeti, Otomatik Kapanma, Pratik Kullanım |
| Zamanlayıcı | |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Hazne Kapasitesi | 2.6 lt |
| Pişirme Teknolojisi | Sıcak Hava İle Pişirme (Air Fryer) |
| Çıkarılabilir Hazne | |