Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Türkiye HastanesiŞikayetvar üye markasıdır

37100
(101 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
202 Şikayet (Son 1 yıl)
Türkiye HastanesiŞikayetvar üye markasıdır
37100
(101 değerlendirme)
Şikayet Yaz
1
Eylül
20 Haziran 10:44
-
Eylül Şikayetini Yayından Kaldırdı

Türkiye Hastanesi Bu Para Çok Değil Mi?

Hasan
17 Haziran 00:32
110
4
Çözüldü
Filiz
12 Haziran 14:40
78
Filiz Şikayetini Yayından Kaldırdı

Türkiye Hastanesi Şikayet Edilince Hastaya Muayene Engeli Koyuyor

Havva
09 Haziran 20:25
136

Türkiye Hastanesi, Hasta İlgisizliği Ve Yanıltıcı Bilgi!

Hilal
08 Haziran 12:33
240

Yanlış Reçete Ve İlgisiz Hizmet Türkiye Hastanesi'nde Yaşadıklarım

Cansu
05 Haziran 13:11
205
1

Türkiye Hastanesi Bos Yere Yapılan Testler Ve Teşhis Edilememesi

Hatice
05 Haziran 04:24
406
1

Türkiye Hastanesi Doktorunun Hastaya Tutumu

Mehmet
04 Haziran 17:36
154

Türkiye Hastanesi Kadın Doğum Bekleme Sıraları

Hilal
03 Haziran 14:51
192
1

Türkiye Hastanesi Dermatoloji Bölümünden Şikayetim Var

Şeyma
03 Haziran 13:21
97

Türkiye Hastanesi Çocuk İçin Acilse Gelme

Gökhan
02 Haziran 23:10
204
Türkiye Hastanesi Çocuk İçin Acilse Gelme
5
Çözüldü
Adem
01 Haziran 22:36
441

"Hasta hakları ve doktor havva hanım beni aradı. Özür dilediler. Beni dinlediler. Beni hiç suçlamadılar. Çok uzlaşmacı davrandılar. Şikayet var sitesine yazdığım için pişman oldum. Bu kadar uzlaşmacı olduklarını bilseydim. Şikayet vara yazmaz. Direk hasta hakları ve doktor havva hanım ile görüşürdüm. Doktor havva hanım detaylı ilgilendi. Beni üzmedi. Çok memnun kaldım. Türkiye Hastanesi hasta hakları ve doktor havva hanım kendilerine yakışan davranışı gösterdiler. Bana değer verdiklerini ve önemli biri olduğumu hissettirdiler. Kendimi iyi hissettim. Hepsine teşekkür ederim."

Adem Şikayetini Yayından Kaldırdı

Türkiye Hastanesi Ücretli Doğum İzni Hak.

Mehtap
31 Mayıs 16:49
244
Türkiye Hastanesi Ücretli Doğum İzni Hak.
4
Çözüldü

Türkiye Hastanesi İlgisizlik Ve Mağduriyet

Nursemin
28 Mayıs 23:23
687

"Türkiye hastanenesinden beni arayan hanımefendiye teşekkür ederim sorunum çözüldü"

1
Ebru
24 Mayıs 17:30
-
Ebru Şikayetini Yayından Kaldırdı

Türkiye Hastanesi Doktor Ciddiyetsizliği

Caner
17 Mayıs 18:47
1.040

Türkiye Hastanesi Birbirinden Habersiz Ve Hizmet Veremeyen Personeller

Ufuk
17 Mayıs 16:07
1.172

Türkiye Hastanesi Acil Serviste Yaşanan Serum Karmaşası Ve İletişim Sorunu

Ebru
15 Mayıs 10:43
974
1

Türkiye Hastanesi Kötü Muamele, İlgisizlik

Halil
14 Mayıs 12:01
929

Türkiye Hastanesi Hatalı Ateş Ölçer

Dilan
14 Mayıs 00:48
805
Toplam 531 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Türkiye Hastanesi 7 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %59
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye Hastanesi nerede?
Türkiye Hastanesi, Merkez Mah. Darülaceze Cad. No:14/1 Şişli, İstanbul adresinde yer almaktadır.
Nasıl randevu alabilirim?
0212 314 14 14 numaralı telefon üzerinden tercih ettiğiniz tıbbi birime randevu alabilir ya da hastanenin resmi internet sitesinde yer alan E-Randevu bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
Tahlil sonuçlarımı almak için hastaneye gitmek zorunda mıyım?
Laboratuvar tahlil sonuçlarınızı ve raporlarınızı hastanenin resmi internet sitesinde yer alan E-Sonuç alanından takip edebilirsiniz.
Doktorlar hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacım var. Ne yapabilirim?
Türkiye hastanesi hekimleri ve personeli hakkında detaylı bilgiye hastane çağrı merkezini arayarak ulaşabilir ya da bu sayfa üzerinden hasta yorumlarını inceleyebilirsiniz.
Türkiye Hastanesi çağrı merkezi numarası nedir?
0212 314 14 14.

Türkiye Hastanesi Hakkında

Türkiye Hastanesi, İhlas Holding tarafından hizmete sunulan bir sağlık kurumudur. 1991 yılında, bugün hala hizmet verdiği noktada konumlanarak faaliyetlerine başlayan hastane, “insan odaklı” bir sağlık anlayışıyla hizmet vermektedir. Teknolojik donanımı ve uzman hekim kadrosuyla ülkenin önde gelen sağlık merkezlerinden biri olan Türkiye Hastanesi; hasta haklarına saygılı, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunma misyonuna sahiptir. Ayrıca “sağlıkta güven ve huzurun ilk adresi olmak” vizyonuyla yolculuğunda emin adımlarla ilerlemektedir. Türkiye Gazetesi Hastanesi, iyileştirme ve yenileme çalışmalarını sürekli olarak sürdürerek, yeni branşlar ve hekimleri bünyesine dahil etmektedir. Türkiye Hastanesi hakkında daha fazla fikir edinmek için sayfamızda yer alan kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Türkiye Gazetesi Hastanesi Doktorları

Türkiye Gazetesi Hastanesi, alanında uzman hekim kadrosuyla güvenli ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır. Türkiye Hastanesi doktorlarını hastanenin web sitesi üzerinden inceleyerek seçtiğiniz doktora randevu oluşturabilirsiniz. Türkiye Hastanesi bölümlerinden bazıları; İç Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, Dermatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kulak Burun Boğaz, Çocuk Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Cerrahi, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ağız ve Diş Hastalıkları gibi bölümlerdir. Dahili ve cerrahi bölümlerde her türlü teşhis ve tedaviyi modern metotlarla gerçekleştirmektedir. Hastane ayrıca hastaların istek ve beklentilerinin takip edilmesi, hasta şikayetlerinin değerlendirilmesi konusundaki titizliği ile hasta memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılmasını amaç edinmektedir. Hastanenin bölüm ve ilgili doktorlarından randevu alabilmek için Türkiye Hastanesi randevu sisteminden online olarak işlem yapabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz telefonla arayarak da randevu talebinde bulunabilir ya da randevu iptali sağlayabilirsiniz. Türkiye Hastanesi online işlemleri arasında ayrıca e-sonuç görüntüleme de yer almaktadır. E-sonuç bölümünden TC kimlik numaranızı, baba adınızı, doğum tarihinizi ve dosya numaranızı girerek çıkan sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Hastanenin anlaşmalı olduğu sağlık kurumları listesini incelemek için de yine hastanenin resmi web adresini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Türkiye Hastanesi İletişim Kanalları

Türkiye Gazetesi Hastanesi, kurulduğu günden bugüne sağlık hizmetleri konusunda müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmış ve kendini sürekli olarak geliştiren bir hastanedir. Özel bir sağlık kurumu olan Türkiye Hastanesi’nin anlaşmalı olduğu bazı kurumlar bulunmaktadır. Bunlar hakkında detaylı bilgi almak, randevu almak ya da aklınıza takılan herhangi bir konuda soru sormak için hastaneyle irtibata geçebilirsiniz. Türkiye Hastanesi iletişim kanalları arasında; müşteri hizmetlerini arama, hastanenin web sitesi üzerinde yer alan iletişim formunu doldurma, destek e-posta adresine mail gönderme ya da hastaneyi ziyaret etme seçenekleri yer almaktadır. Hastaneyle ilgili kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini incelemek için ise sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz siz de Türkiye Hastane şikayet ve yorumlarınızı sayfamız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.