Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Kamil Koç Logo

Kamil Koç

Kamil Koç Logo
Kamil Koç

Şikayetler

31.320 şikayet
Sonuçlarda ara...

Kamil Koç Erken Kalkan Otobüs Ve Bilgilendirme Eksikliği!

3 Ocak 16:55222

3 Ocak 2026 gecesi saat 02:45 Mustafakemalpaşa–İstanbul seferi için Kamil Koç’tan 3317633524 numaralı biletim vardı. Oto...

Kamil Koç Sefer İptali Sonrası 2020 TL İade Beklentisi

3 Ocak 15:40175

01.01.2026 tarihli Sakarya–Susurluk 12.30 seferi için Kamil Koç firmasından 3315931653 numaralı bileti aldım. Seferi zor...

Öne ÇıkanKonular

Kamil Koç Otobüsü Saat 14.00’te Hareket Etmedi

3 Ocak 15:00162

3 Ocak 2026 tarihinde Kamil Koç’tan saat 14.00’a İzmir–Konya otobüs bileti aldım. Daha önce de defalarca yaşadığım gibi ...

Kamil Koç Otobüsünde Saati Geçen Bilet Satışı Ve İade Talebi!

3 Ocak 02:48247

03.01.2026 tarihinde saat 01:20'de Bursa Mustafa Kemalpaşa'dan İstanbul yönüne, saat 01:45 kalkışlı Kamil Koç otobüsüne ...

Kamil Koç Gece Bilet Satın Alımında Personel İhmali Ve 300 TL Fazla Ücret

3 Ocak 02:34192

3 Ocak gecesi Antalya’dan İzmir’e giden 01.40 seferi için Kamil Koç’tan bilet almak istedim ancak yazıhanede hiç kimse y...

Kamil Koç İptal Edilen Biletin Ücreti Kupona Çevrildi, İade Gelmedi!

3 Ocak 00:16658

27.12.2025 Cumartesi günü için Muğla–Kayseri seferine Kamil Koç firmasından Obilet üzerinden 1.600 TL tutarında, kartla ...

5
Çözüldü

Kamil Koç İptal Edilen Biletin 750 TL İadesi Bir Ay Boyunca Yatırılmadı

2 Ocak 23:07304

10 Aralık 2025'de Obilet üzerinden Kamil Koç’un Zonguldak‑Alibeyköy seferi ...

Klima Çalışmazken -10 Derecede Soğukta Kamil Koç Turizm’de Yaşanan İhmal

2 Ocak 21:33486

02.01.2025 tarihinde Perşembe gününü Cuma gününe bağlayan gece, Kamil Koç Turizm ile yaptığımız Bursa‑Konya seyahati sır...

1

Kamil Koç Otobüsünde Sürekli Yüksek Sesli Sohbet Ve Umursamaz Muavin!

2 Ocak 20:31560

02.01.2026 tarihinde saat 15:45’te Bandırma’dan Esenler Otogarı’na giden Kamil Koç otobüsünde 19 numaralı koltukta yolcu...

1

Kamil Koç'un Saat Değişiklikleri ve İade Reddi

2 Ocak 16:07565

1 Ocak 2026 tarihinde Obilet üzerinden Kamil Koç firmasından 22:30 Erzurum–Samsun seferi için 1.250 TL ödeyerek bilet sa...

5
Çözüldü

Kamil Koç Yanıltıcı Bilet Bilgisi ve Geciken Otobüs Şikayeti

2 Ocak 16:07364

2 Ocak tarihinde Ankara otogarı’nda Kamil Koç ile yaşadığım bir durumu payl...

1

Kamil Koç Şoförün Otobüste Sigara İçmesi Yolcuların Sağlığını Tehdit Ediyor

2 Ocak 14:28493

31.01.2025 tarihinde saat 19.00’da AŞTİ’den Sungurlu’ya giden, plakası 16 ** 514 olan Kamil Koç otobüsüyle yolculuk yapt...

Kamil Koç İnternet Yok, Söz Verilen Hizmet Sunulmadı Ve Personel Yaklaşımı Kabaca

2 Ocak 12:55407

2 Ocak 2026 saat 12.00’de Kamil Koç’un Antalya‑Ankara seferinde, 20 numaralı koltukta yolculuk yaptım. Bileti aldığım sı...

Marka Profili

Kamil Koç 10+ yıldır Şikayetvar pro üye markasıdır.

Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100

Marka Karnesini Gör