Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Konami

223Şikayet
2
Şikayet Yaz
Şikayetler
679 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı
Konami
2
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı

Konami E Posta Kod Hatası

profile
3 gün önce
2

Konami ID'yi e-postaya bağlarken e-postaya gelen kodu giriyorum, ancak kod hatası veriyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Konami E Football Da Ağ Hatası

profile
4 gün önce
19

Oyuna girince takım planına girince oradan çıkamıyorum ağ hatası var diyor. Yani oyun oynayamıyorum takımı diziyorum takım yönetiminden çıkamıyorum dediğim gibi ağ hatası veriyor kod falan çıkıyor karşıma Maç oynayamıyorum en kısa sürede bakılmasını rica ediyorum.

Konami E Football Da Ağ Hatası
1

Konami Peste Bütün Takımlar Açma

profile
1 hafta önce
76

İki kolla evde kardeşimle maç yapamıyorum. Bütün takımlar açık değil nasıl açılıyor bütün takımlar ben sadece maç yapmak için oynuyor. Kartlar falan umurumda değil karşılık maç oynarken bütün takımlar neden açık değil ve nasıl açarım bilen arkadaşlar yazabilir mi

5
Çözüldü

Konami Hesap Çalındı Ve İade Edilmedi

profile
1 hafta önce
27

"Çok teşekkür ederim"

Bir kişi, hesabımı çaldı ve geri vermedi. Ayrıca bana sövdü. Hesabıma çok emek vermiştim, ancak boşa gitti. Bu yüzden yeni bir hesap açmam gerekiyor. ...

Konami Veri Aktarımı Yok Hatası

profile
2 hafta önce
419

Konami Hesabıma Veri Aktarımı Yapmak İsterken Veri Aktarımı Yok Hatası Oyuna Yatırdığım Paralar Çöpe Gitti Buna Bir Çözüm Bulunmasını Arz ediyorum. Pes 23 mobil'de Sorunsuz Oynarken Pes 24 Mobile Giriş yapılmıyor. Konami ID'de her şeyimin doğru olmasına rağmen buna bir çözüm bulunmasını arz ediyorum...

Konami Veri Aktarımı Yok Hatası
Konami Veri Aktarımı Yok Hatası

Konami E Futbol Mobil Oyunu

profile
2 hafta önce
219

Oyun sırf hile e futbol ligi diye etkinlik var resmen tuşa basıyorum işlemiyor tuş dönüşü rakip gol atıyor özellikle Arap oyunculara maç kazandırmak için yapılan oyun böyle olursa sileceğim oyunu biz internetimizi böyle hileler için harcamak zorunda değiliz düzeltin bunu

1

Konami Hesabıma Bağlanıyorum Hata Veriyor

profile
2 hafta önce
48

Öncelikle gerçekten bıktım usandım artık hep telefon değiştirdiğim zaman eski hesabıma bağlanmıyorum hep şifreniz yanlış diyor e postanız yanlış diyor bilgiler doğru olduğu halde girmiyor yatırdığım paraya yazık gerçekten bu hatanın düzelmesi gerekiyor.

Konami Giriş Yapamıyorum Verileri Bağlayamıyorum

profile
2 hafta önce
72

Eski hesabıma giriş yapamıyorum. Sorun budur, hesabıma giriş yapamıyorum. Derhal çözümler olmasını istiyorum. Lütfen bir çare bulun ben Facebook'tan memnunum. Ömer ö*** Konya. Hepsini sizden bekliyor. Eski hesabıma giriş yapamıyorum. Sorum bu başka yok.

Konami Eski Hesabıma Erişemiyorum

profile
2 hafta önce
115

Pes 2023'ten kalma hesabıma ulaşamadım. Eski hesabıma erişmek istiyorum. Giriş yapamıyorum. Şifremi unuttum, email adresimle giriş yapıyordum. Lütfen yardım eder misiniz? Hesabımı istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

1

Konami Myclub Alırken Hata Veriyor.

profile
2 hafta önce
149

MyClub almaya gidiyorum, kartımda para da var ama bana hata kodu veriyor. Hiçbir şekilde alamıyorum. Bu sorunu çözsünler, Messi paketi alacağım ama MyClub alamıyorum. Bu sorunu lütfen çözün. Hata kodu: 20-26-20. 250 karakter için random bir şeyler yazmam lazım.

2

Konami Pes Mobile Açılmıyor

profile
2 hafta önce
126

Pes mobile girmeye çalışıyorum. Yüksek sunucu yükü nedeniyle erişim şu an sınırlı deyip açılmıyor. Konami bu ne zaman bitecek her güncellemede böyle oluyor. Yeter ama o sınırı açar mısınız rica etsem ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim. Söylentilere göre güzel olmuş eline sağlık

Konami Pes Mobile Açılmıyor

Konami Yüksek Sunucu Yükü Veri Hatası

profile
2 hafta önce
216

Yüksek sunucu yükü nedeniyle erişim şu an sınırlı, sürekli bu çıkıyor. Oyuna giremiyorum. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Teşekkürler Oyun çok güzel çok iyi ama oynayamıyorum lütfen bunu düzeltmenizi istiyorum. E futbol 2023 2024'ten daha güzeldi bunun çok eksiği var.

Konami Bağlantı Yüklenmedi Hatası

profile
2 hafta önce
228

Oyuna giremiyorum. Neden bana söylersiniz. Lütfen büyük güncelleme dediniz daha oyuna da girilmez oldu. Lütfen yani ya çözüm bulun lütfen çabuk yani bu oyunu seven insanım ben güncelleme yaptığınız günden beri girilmiyor girilmiyor çözüm bulun lütfen ae edwdim

Konami E Football Pes 24 Ün Açılmaması

profile
2 hafta önce
341

Merhaba, ben PES 24 Mobile oyuncusuyum. Telefonum çok iyi olmasına rağmen oyun açılmıyor. Oyun zaten 21'den sonra bozdu, 21 gittikten sonra oyun çok kötü oldu. Bakım 7 Eylül 2023 saat 8'de açılması yazılıyor, fakat şu anda saat 09:05 ve hala oyun açılmıyor. Bu durum çok can sıkıcı. Oyunu sildim, yük...

Konami Cristiano Ronaldo Çıkmıyor!

profile
3 hafta önce
311

Gerçekten yeter artık ne bu ya Worldwide [Deluxe] paketinden 11 oyuncu var arasında en sevdiğim oyuncu c. Ronaldo var ve ben buradan 6 paket açtım halen çıkmadı sağ üstte 11/5 kaldı diyor ya gerçekten sorumsuzluk. Lütfen oyuna hediye ya da paket olarak Ronaldo getirin.

Konami Cristiano Ronaldo Çıkmıyor!

Konami Pes 2021 Geri Gelsin

profile
3 hafta önce
356

Merhaba Konami, lütfen ne olur. Pes 2021 geri gelsin, rica ediyorum. Yalvarırım, ne olur. Lütfen çok rica ederim. Çok istiyoruz. Herkes istiyor. Yalvarırım, nolursun geri getir pes 2021 çok güzel bir oyundu, rica ediyorum, lütfen.

1

Konami Para Geriye İade Alma

profile
4 hafta önce
29

Lütfen paramı geri almak istiyorum. Lütfen paramı geriye iade almak istiyorum Yardımcı olabilir misiniz lütfen. Paramı geri almak istiyorum geri iade istiyorum parayı 229 TL az önce işlem yapmıştım yardımcı olabilir misiniz. Parayı geriye iade almak istiyorum. Yardımcı olun lütfen.

Konami Para Geriye İade Alma

Konami Fazla Para Kesintisi

profile
4 hafta önce
163

Pes mobil hesabıma e football parası yükledim 124 TL yerine 2 kere yükleme de 128 TL 128 TL kesmişsiniz bu neyin kesintisi gidip sizi davamı edelim 4 TL 4 TL neyin kesintisi çabuk cevap verin yoksa gider 8 TL için hakkımı ararım oyunu severek oynuyoruz bu kadar da olmaz!

Marka Profili

Konami bugüne kadar marka profili oluşturmadı.info
Konami henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör