Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Kamil Koç Logo

Kamil Koç

Kamil Koç Logo
Kamil Koç

Şikayetler

31.448 şikayet
Sonuçlarda ara...

Kamil Koç’ta Geciken Sefer, Sürekli Duraklamalar Ve Konforsuz Yolculuk

2 Temmuz 17:177

2 Temmuz Perşembe günü Kuşadası–Denizli seferi için Kamil Koç’tan saat 14.00’e bilet aldık. Araç Kuşadası Otogarı’na yak...

Kamil Koç Biletindeki Gecikme Ve Yanlış Araçla Taşıma Şikayeti

2 Temmuz 17:085

2 Temmuz günü saat 16.00 için Kamil Koç üzerinden Şanlıurfa’dan Gaziantep’e bilet aldım. Sefer saati bana 16.00 olarak s...

Video Şikayetler

Tümünü Gör
Kamil Koç Otobüsünde Hizmet Sıkıntısı!

Kamil KoçOtobüsünde Hizmet Sıkıntısı!

Profil fotoğrafı
Nurican
Kamil Koç Yolculuk Kalitesini Olumsuz Etkileyen Eski Araç Ve Koltuk Sorunu

Kamil KoçYolculuk Kalitesini Olumsuz Etkileyen Eski Araç Ve Koltuk Sorunu

Profil fotoğrafı
Umut
Kamil Koç Mağdur Edip Yüzümüze Telefon Kapatıyor, Paramızı Vermiyorlar

Kamil Koç MağdurEdip Yüzümüze Telefon Kapatıyor, Paramızı Vermiyorlar

Profil fotoğrafı
Enes
Kamil Koç Firması Konforsuz Yolculuk

Kamil Koç FirmasıKonforsuz Yolculuk

Profil fotoğrafı
Esra
Kamil Koç Başarısız, Sürekli Aynı Sorunları Yaşıyorum!

Kamil KoçBaşarısız, Sürekli Aynı Sorunları Yaşıyorum!

Profil fotoğrafı
Ahmet

Gecikme, Kötü Koku Ve Engelli Çıkış Nedeniyle Bilet İadesi Talebi

2 Temmuz 15:5213

01.07.2026 tarihinde saat 19.00’da Afyonkarahisar’dan Konya’ya gitmek üzere Kamil Koç’tan bilet aldım. 34 … 22 plakalı a...

Gecikme, Kötü Koku Ve Engelli Çıkış Nedeniyle Bilet İadesi Talebi

Kamil Koç'tan 2.500 TL Bilet İadesi Hâlâ Beklemede

2 Temmuz 15:5213

19 Haziran tarihinde Kamil Koç üzerinden aldığım iki otobüs biletini iptal ettim. 3366214788 PNR kodlu22 Haziran Yatağan...

Kamil Koç'tan 2.500 TL Bilet İadesi Hâlâ Beklemede

Uzun Mesafede Donanım Ve Konfor Eksik Otobüs Şikayeti

2 Temmuz 13:416

02.07.2026 tarihinde saat 12.30’da Kamil Koç ile Elazığ–Bursa seferine çıktım. Uzun yol için verilen otobüs son derece e...

Rötarlı Ve Eski Otobüs, Çalışmayan Wi-Fi Ve Medya Oynatıcıları

2 Temmuz 11:405

02.07.2026 tarihinde 336 985 1487 PNR numaralı biletimle Eskişehir kalkış, Antalya varış seferinde 07 bse 664 plakalı Ka...

Kamil Koç İade Sözünü Kıran Kupon Teklifi

2 Temmuz 11:403

18 Temmuz 2025 tarihinde Obilet üzerinden Kamil Koç firmasına ait Marmaris’ten Hatay’a olan sefer için 3264352818 numara...

Kamil Koç İade Sözünü Kıran Kupon Teklifi

Öne ÇıkanKonular

103 Dakikalık Otobüs Gecikmesi Nedeniyle Büyük Mağduriyet

2 Temmuz 08:564

02.07.2026 tarihinde saat 08:15’te Bingöl–Muş seferi için internet üzerinden aldığım, PNR numarası 3370289340 olan Kamil...

Kamil Koç Otobüsü Gecikmesi Yetkilisiz Durum Ve Açıklama Eksikliği

2 Temmuz 08:144

02.07.2026 tarihinde saat 07.00 kalkışlı Gaziantep–Urfa seferi için Kamil Koç firmasından PNR numarası 3367016084 olan b...

Kamil Koç Otobüsü Gecikmesi Yetkilisiz Durum Ve Açıklama Eksikliği

Kamil Koç Şoförünün Uyku Molası Yolculuk Güvenliğini Tehlikeye Attı

2 Temmuz 05:236

2 Temmuz tarihinde İstanbul’dan Ankara’ya yapacağım yolculuk için Kamil Koç’un saat 05.50 otobüsüne bilet aldım ve bana ...

Yanlış Tarihli Bilet Kesimi Ve Ücret İadesi Talebi

2 Temmuz 02:546

1 Temmuz 2026 saat 23:11’de Kamil Koç müşteri hizmetlerini arayarak Uşak Otogar’dan Antalya Otogar’a giden, 2 Temmuz’u 3...

Kamil Koç'ta Kayıp Valiz Ve Gece Yarısı Teslimat Sorunu

2 Temmuz 01:535

30 Haziran 2026 tarihinde Kamil Koç’un Kırşehir Otogar kalkışlı, Düzce Otogar varışlı seferine ait 3369565023 PNR numara...

Islak Koltuk Ve Kirli Otobüs: Kamil Koç’ta Memnuniyetsiz Yolculuk

2 Temmuz 00:591

1 Temmuz 2026 tarihinde saat 20.00’de İzmir’den Bartın’a giden 67 dl 070 plakalı Kamil Koç otobüsüne iki kişilik biletim...

Islak Koltuk Ve Kirli Otobüs: Kamil Koç’ta Memnuniyetsiz Yolculuk
Islak Koltuk Ve Kirli Otobüs: Kamil Koç’ta Memnuniyetsiz Yolculuk

Şarj Prizi Olmayan Kamil Koç Seferi Hayal Kırıklığına Yol Açtı

2 Temmuz 00:202

01 Temmuz saat 23.30 Konya–Antalya seferinde Kamil Koç ile yolculuk yapıyorum. Şu anda araçta bulunuyorum ve telefonumun...

Şarj Prizi Olmayan Kamil Koç Seferi Hayal Kırıklığına Yol Açtı
Şarj Prizi Olmayan Kamil Koç Seferi Hayal Kırıklığına Yol Açtı

Kamil Koç’ta Belgesiz 200 TL Bagaj Ücreti İadesi Talebi

1 Temmuz 22:556

30.06.2026 tarihinde Erzurum’dan Kayseri’ye yaptığım seyahatte Kamil Koç ile yolculuk ettim. Yanımda 2 kutu ve 1 valizim...

Marka Profili

Kamil Koç 10+ yıldır Şikayetvar pro üye markasıdır.

Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100

Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Kamil Koç hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilir, sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Kamil Koç Hakkında

Yılların getirdiği tecrübeyle yolcu taşımacılığı konusunda başarısını her geçen yıl arttıran Kamil Koç, 1926 yılında kurulmuştur. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. Türkiye’nin ilk karayolu yolcu taşıma şirketi olma ünvanına sahiptir. 91 yıldır faaliyetlerini hız kesmeden sürdüren Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. müşteri memnuniyeti hususunda sektörde öncü firmalardan biri olma başarısını sürdürmektedir. İş ortakları ile birlikte bugün yaklaşık 8 bin kişilik büyük bir ağa sahip olan firma toplamda 67 il, 271 ilçe ve 861 bilet satış noktası ile Türkiye’nin her yerinden erişilebilir bir konumdadır. Kamil Koç Otobüsleri’nin ortalama olarak 1100 araçlık genç filosu bulunmaktadır. Yolcularına güvenilir ve konforlu seyahat imkanı sunan firma geride bıraktığımız 8 yılda yolcu sayısını %134 oranında arttırmıştır. Yılda milyonlarca insana hizmet sağlayan Kamil Koç Otobüsleri 2020 büyüme vizyonu olarak ortalama 1800 araçlık filoya ve 30 milyon yolcuya hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Kamil Koç Otobüsleri Hizmet Ağı

Kamil Koç Otobüsleri Türkiye’nin her bir noktasına yolcu taşımacılığı yaparak ulaşım gereksinimini gidermektedir. Karayolu ulaşamında pek çok ilke imza atmış olan firma Türkiye’nin ilk otobüs firmasıdır. Bunun yanı sıra otobüslerde host ve hostes uygulamasını başlatan ilk firma olan Kamil Koç’un öncelikli hedefi her zaman için müşteri memnuniyetidir. Otobüslerde yalnızca yolcu taşımacılığı değil kargo taşımacılığı hizmeti de sunan marka bu alanda da bir ilki gerçekleştirmiştir. Bunların yanı sıra yolcuların bagaj sigortasını çağdaş anlamda uygulayan ilk firma da Kamil Koç Otobüsleri’dir. Konforlu ve güvenli bir ulaşım denilince ilk akla gelen markalardan biri olan Kamil Koç çift katlı otobüslerle de hizmet sunmaktadır. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.’de kaptanlık yapacak tüm adaylar psiko-teknik değerlendirmelerden geçer. Yolcu hayatını, mal ve can güvenliğini teminat altında tutmayı hedefleyen firma bu amaçla ayrıca ek sigorta kuponları aracılığıyla otobüs içindeki yolcu ve personelin tümünü mevzuata uygun şekilde ek güvenceye alan ilk karayolu yolcu taşımacılığıdır.

Kamil Koç Online İşlemler

Kamil Koç’un pek çok il ve ilçede şubeleri bulunmaktadır. Ancak Kamil Koç online işlemler ile şubeye gitmeden de işinizi halledebilirsiniz. Kamil Koç bilet alma, e-bilet sorgulama, online rezervasyon gibi pek çok işlemi online olarak halledebilirsiniz. Kamil Koç Otobüsleri ile yolculuk yapan yolcular ayrıca evlerinden otogara ve otogardan evlerine servis hizmetine de sahip olurlar. Online işlemlerden servis güzergahlarını da öğrenebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında yer alan Kamil Koç Otobüsleri ile yolculuk yapmak için online olarak tüm bilet işlemlerini halledebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Kamil Koç müşteri hizmetlerine de ilgili konularda danışabilirsiniz. Kamil Koç şikayet ve yorumlarını merak ediyorsanız sayfamızı inceleyebilirsiniz. Eğer Kamil Koç Otobüsleri ile yaşadığınız bir deneyimi bizlerle paylaşmak istiyorsanız hemen düşüncelerinizi yazabilirsiniz.