Bankkart Şikayetleri

(328 şikayet)
Ziraat Bankası

**** ***** **** 0404 numaralı Bankkart Combo Classıc VISA kredi kartımdan 23, 75 TL kart aidat ücreti adı altında para kesintisi olmuş.İadesini talep ediyorum.

1 g
Ziraat Bankası

Ziraat Genç Bankkart kredi kartımda para olmasına rağmen; ne internetten alışveriş yapabiliyorum ne de günlük yaşamımda pos cihazlarından. Sebebini bir türlü öğrenemedim. Borcumu da düzenli ödüyorum halbuki.

1 g
Ziraat Bankası

Ziraat Bankası, bankkart ve kredi kartı kullanıcısıyım. Telefon numaramı bir GSM şubesinden diğerine taşıdıktan sonra, sim kart blokesi nedeniyle internet bankacılığı işlemlerimi yapamaz durumdayım. Ziraat'in i…

2 g
Ziraat Bankası

14.02.2018 bilmediğim kişiler tarafından “cep yüklemesi” adı altında bankkart kr…

18 Mayıs
Ziraat Bankası

Ziraat Bankası talep etmediğim halde bankkart Combo göndermiş. İstemiyorum kredi kartı kullanmayacağım. Müşteri temsilcimi de şikayet edeceğim.

18 Mayıs
Ziraat Bankası

Ziraat bankkart çıkarttım 17 yaşındayım şubede sözde internet bankacılığına açtırdım ama gerek internet sitesi gerek mobil uygulamada hata veriyor 18 yaş altı erişime kapalı vs. Lütfen yardımcı olun.

17 Mayıs
Ziraat Bankası

Ziraat karta başvurdum bankkart Combo kart başvurum kabul edildi. Kart 1 hafta oldu hala gelmedi, bu kadar uzun sürmemesi lazım başka bankalarda bir haftada geliyordu.

17 Mayıs
Ziraat Bankası

Genç bankkart kullanıcısıyım. Geçen ay kredi kartımın asgari tutarını ödemediğimden harçlık avansıma bloke konulup, kredi kartıma işlem kısıtı getirildi. 10 Mayıs günü gidip kredi kartı borcumun tamamını kapatt…

11 Mayıs
Ziraat Bankası

Genç Bankkart KYK kredi kartı borcumu askeri ödeme tutarından daha fazlasını ödediğim halde hala hesabımda bulunan 200 TL bakiyemi kullanamıyorum, düzeltilmesini talep ediyorum.

09 Mayıs
Ziraat Bankası

Hesabıma bursum yattı ama bakiye -30 görünüyor ve harçlık avansta tanımlı değil. Bankamatik'te para görünüyor ama çekemiyorum paramı.

09 Mayıs

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön