Garanti Kapsamındaki Hortumun Ücretsiz Değiştirilmemesi Ve Fiyat Artışı



Arçelik İmperium GO Plus 9461 şarjlı süpürgemi garanti kapsamındayken, borusu kırıldığı için yaklaşık 20 gün önce Trabzon Ayasofya Arçelik servisine götürdüm. Servis, boru kırığının garantiye girmediğini, parça siparişi gecikebileceğini ve 1000 TL ücret olduğunu söyledi, ben de bunu kabul ettim. Da...

Arçelik Imperium GO Plus 3.0 SD 9461 Şarjlı Süpürgeyi 7 ay kadar kullandım. Daha sonra ana borusunun ayrılma yerinden süpürme esnasında kırıldı. Garantisi devam ettiği için garantiyi aradım ve gelen arkadaşa sadece boru kısmını verecekken süpürgeyi de alması gerektiğini söyledi. Ben de süpürgede bir...
Arçelik SD-9461 model dikey süpürgeyi Trendyol üzerinden satın aldım ve ürünün garanti süresi hâlâ devam ediyor. 6 Temmuz 2025 tarihinden beri süpürge...

23.04.2025 tarihinde N11 üzerinden satın aldığım Arçelik SD9461 model şarjlı süpürgeyle ilgili ciddi sorunlar yaşıyorum. Ürün henüz 4 aylık olmasına rağmen yaklaşık 2 aydır şarjının çok çabuk bitmesi, çekiş gücünün düşüklüğü ve kısa sürede aşırı derecede ısınması gibi problemler neredeyse her kullan...

Arçelik SD9461 model şarjlı süpürgeyi 23.04.2025 tarihinde N11 üzerinden satın aldım ve ürün henüz 4 aylık olmasına rağmen yaklaşık 2 aydır ciddi sorunlar yaşamaktayım. Şarjı çok çabuk bitiyor, çekiş gücü oldukça düşük ve cihaz kısa sürede aşırı derecede ısınıyor. Bu sorunlar neredeyse her kullanımd...

5 aylık dikey süpürge aldım, süpürge tozu tutmuyor ve çekim gücü yoktu. Servise verdim. Parça siparişi verildiği defalarca söylendi ve mesaj atıldı. Ürün geldiğinde 100 TL ücret istendi, ödedim. Sadece filtresi değişmişti (hani iki parça siparişi verilmişti?). Süpürgeyi açıp temizlemek istedim, toz ...
| Su Haznesi | |
| Tutma Yeri | |
| Toz Haznesi | |
| Emiş Gücü | 150 W |
| Emiş Türü | Kuru |
| Ses Seviyesi | 82 dB |
| Toz Torbası | |
| Siklon Filtre | |
| Şarj Süresi | 4-6 saat |
| Park Pozisyonu | Dikey |
| EPA/HEPA Filtre | |
| Teleskopik Boru | |
| Süpürge Türü | Şarjlı Süpürge |
| Süpürge Yapısı | Dikey |
| Çalışma Süresi | 30-60 dk |
| Harici Şarj İstasyonu | |
| Motor Gücü (En Yüksek) | 450 W |