Elanur sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Arçelik 6444 Bulaşık Makinesinde Gösterge Paneli Siliniyor Garanti Talebi

Elanur
02 Mart 21:06
2.082

Şubat 2025'te Arçelik bulaşık makinesi aldım. 5 aydır kullanmaktayım. Ancak gösterge panelleri silinmeye başlandı. Servis kaydı oluşturdum. Böyle köklü bir firmanın bu kadar kalitesiz ürün yaptığına inanamıyorum. Servis geldiğinde sonucunu burada paylaşacağım.
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ses Seviyesi | 49 dB |
| Su Tüketimi | 12.9 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Program Sayısı | 4 Program |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Parlatıcı Göstergesi | |