Emine sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Arçelik Çamaşır Makinesinde Sıkma Arızası Ve Servis İhmali
Emine
07 Mart 18:20
577

Arçelik markasına güvenerek yaklaşık 1,5 ay önce Yetkili Bayii Kabaçam’dan 12140mx model çamaşır makinesi aldım. İlk günden beri hiçbir şekilde memnun...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 630 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 77 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 56 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 15 Program |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 12 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |
| Kırışıklık Önleme | |