Çamaşır Makinesi Çamaşırları Yırtıyor Ve Çözüm Bulunamıyor

Arçelik 11140 m model çamaşır makinesini İzmir’deki yetkili bayiden aldım. Makineyi aldığımızdan beri çamaşırlarımızda yırtılma ve delinme sorunu yaşı...

Arçelik 11140 m model çamaşır makinesini İzmir’deki yetkili bayiden aldım. Makineyi aldığımızdan beri çamaşırlarımızda yırtılma ve delinme sorunu yaşı...

Arçelik 11140m model çamaşır makinesini yaklaşık 10 ay önce Ankara İkiz Bayi’den aldım. Makineyi ilk günden beri kullanırken, yıkama sırasında yüksek ses çıkarması, perdelerde iplik çekilmesi ve bazı çamaşırlarda delik oluşması gibi ciddi sorunlar yaşıyorum. Bu problemler neredeyse her yıkamada tekr...

Arçelik 11140m model çamaşır makinesini İstanbul Üsküdar’daki bayiden aldım. Satın aldığım günden beri makine çalışırken zaman zaman yerinden hareket ediyor. Bu sorun her yıkamada olmamakla birlikte, ne zaman ortaya çıkacağı belli olmuyor ve kullanımımı olumsuz etkiliyor. Konu ile ilgili olarak Arç...
Arçelik 11140M model çamaşır makinesini 1 yıl 4 ay önce Arçelik yetkili bayiden aldım. Aldığım günden bu yana makinemde sürekli sorunlar yaşıyorum. Şimdiye kadar 3 kez kayışı değişti, fakat makine asla temiz yıkamıyor ve yumuşatıcı kokusu dahi kalmıyor. Son 3 aydır ise makinemde paslanma başladı; ön...

Adana Gizerler Arçelik mağazasından 16.01.2024 tarihinde çamaşır makinesi aldım ve kurulum yapıldı. Bir gün sonra makineyi beğenmediğimiz için iade ya da üst model ile değişim için Gizerler ve Servisle iletişime geçtik. 2side sorumluluğu birbirine paslayarak işlem yapmadılar ve olumsuz cevap verdile...
07.10.2023 tarihinde A**** Beyaz Eşya'dan satın almış olduğumuz AKM2023000000385 fatura numaralı, lekelere karşı üstün performans vaat eden Arçelik marka 11140 kodlu çamaşır makinesi yıkama yapmıyor, lekeleri çıkarmıyor. Bazı programlarda ise kurutma yapmadan çamaşırları ıslak olarak bırakıyor. Bu k...
Yeni almış olduğum Arçelik marka 11140 m model 11 kg çamaşır makinesi kurulumundan sonra yüksek sesle çalıştığı için servis kaydı oluşturdum. Randevu saati geldiğinde arayan servis makineyi farklı bir servis kurduğu için gelemeyecek lerini ve diğer servise yönlendirme yapacaklarını söyledi ve randev...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 670 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 840 mm |
| Sıkma Sesi | 74 dB |
| Su Tüketimi | 48 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 15 |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 11 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |