Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Gürültülü Çalışan Arçelik 11 Kg Çamaşır Makinesi

Kürşad
03 Ekim 2023 16:48
4.881

Yeni almış olduğum Arçelik marka 11140 m model 11 kg çamaşır makinesi kurulumundan sonra yüksek sesle çalıştığı için servis kaydı oluşturdum. Randevu saati geldiğinde arayan servis makineyi farklı bir servis kurduğu için gelemeyecek lerini ve diğer servise yönlendirme yapacaklarını söyledi ve randevu 1 gün sonraya tekrar verildi. Randevu saatinde gelen yetkili servis elemanı makinenin montajı hatalı yapılmış dedi ve ayar yaptı. Çalıştırmaya gerek olmadığını arıza devam ederse tekrar geliriz dedi. Arıza devam ettiği için tekrar servis çağırdım. 2 defa geldiklerinde makinenin kontrolü yapılarak sıkma menüsünde çamaşır atarak denedi ve bu makinelerde kısa program kullanılmaz genellikle 2 programı kullanın dedi. Bende diğer programı neden yapmışlar o zaman dedim fakat çalışması normal denildi. Makine çalışmasını Arçelik müşteri hizmetlerine ilettim ve sorunun devam ettiğini ve ürün değişimi talep ettim. Eğer göndermiş olduğum videoda ses normalse bir şey demiyorum dedim. Ürün değişimi için tekrar servis göndermemi gerekiyor denilerek servis kaydı oluşturmak istedi bende o zaman farklı bir servis göndermesini talep ettim. Buna rağmen farklı servis beni arayarak kendilerinin gelemeyeceğini ve ilk bakan servisin geleceğini ve o servise yönlendireceklerini söylediklerinde gelen servis 2 defa geldi sorun çözülmedi istemiyorum dedim ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim fakat oradan da sorunum giderilmedi. Normal şartlarda sorgusuz sualsiz 30 gün içerisinde ürün değişimi ve iade almaları gerekirken bahaneler üretildi. Şimdi yüklemiş olduğum video da makinenin çalışması sizlere göre normalse diyecek bir şeyim yok. Yazıklar olsun sizin Arçelik markanıza.

Gelişme
Gelişme

17 Ekim 2023 09:42

Yeni almış olduğum 11140 yani 11 kg çamaşır makinesi arızası için 2 sefer servis gelip gitmiş ve sorun giderilmemişti. Tarafım sorun için başka bir servis talep etmiş fakat diğer servis gelmemişti. Bu platformda şikayetimi yazmış ve mağdur olduğumu ve sorunumun giderilmediği takdirde ürün değişimi talep etmiştim. Bunun sonucunda Arçelik genel müdürlüğünden Hilal isimli biri arayarak sorunumla ilgileneceğini söylemesine rağmen kimse gelmediği gibi cevap dahi verilmedi. Sonrasında yaklaşık 1 hafta içerisinde makine çalışma esnasında su akıtarak yer parkelerini perişan etti. Bunun üzerine arızayı videoya çekerek Arçelik müşteri hizmetleri ne attım. Beni arayarak üzgün olduklarını ve acil olarak teknisyen göndereceklerini beyan ettiler. Yaklaşık 1haftadan bu yana 3 sefer tekrar arayarak teknisyenin gelmediğini ve acil gönderecektiniz dememe rağmen, maalesef ne geri dönüşüm oldu ne de teknisyen geldi. Sıfır ürüne bile ilgisiz kalan siz Arçelik firmasını kınıyorum. Yarından itibaren yasal yollara başvurmak zorunda bıraktınız. Sizler için müşteri memnuniyeti demek ki 0 (sıfır) onu öğrettiniz bizlere. Şimdi arıza videolarını tekrar yüklüyorum lütfen bu ürünü alıp mağdur duruma düşmeyin.

profile profile profile
3 Destek
2 Yorum
04 Ekim 2023 13:15 (Şikayetten 20 saat sonra)

Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi

Kürşad
06 Ekim 2023 14:45

Sizlere de ulaştık fakat çözüm sunmadınız. Yazıklar olsun

Kürşad
09 Ekim 2023 13:22

Daha kontrol için teknisyen göndereceksiniz. Şimdi de başka bir arıza yazıklar olsun

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Ertuğrul

Benimki de aynı kürşat bey. Sorun çözüldü mü?

Kürşad

Çözülmedi kardeşim. Yasal yollara başvuracağım.

Arçelik 11140 M Şikayetleri

Arçelik Hatay Kırıkhan Servis Mağduriyet

İsmet
01 Haziran 10:24
143
1

Arçelik Çamaşır Makinesi Körük Lastiği Değişimi

Bilal
19 Nisan 18:25
758
1

Arçelik Çamaşır Makinesi 1400 Devir 11 Kg Dijital Olmayan Ürün

Alper
29 Kasım 2023 14:43
1.357
Arçelik Çamaşır Makinesi 1400 Devir 11 Kg Dijital Olmayan Ürün
Tüm 11140 M Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz