Beritan sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Arçelik Çamaşır Makinesinde Körük Lastiği Yırtılması Garanti Kapsamında Olmalı

Beritan
08 Nisan 13:06
561


Evimde yaklaşık 15 yıldır Arçelik beyaz eşya kullanıyorum. 1,5 sene önce tüm beyaz eşyalarımı tekrar yeniledim. 3 gün önce Arçelik çamaşır makinemin körük lastiği zamanla huzursuz bir şekilde deforme olmuş, kendiliğinden bir parça kopmuş ve dışarı su sızdırıyor. Arçelik müşteri yetkililerini aradığı...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 580 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 840 mm |
| Sıkma Sesi | 75 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 39 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 14 |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |