Şeymanur sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Arçelik Çamaşır Makinesinde Kazan Düşmesi, 14.700 TL Faturası

Şeymanur
24 Şubat 14:19
636
arcelik-camasir-makinesinde-kazan-dusmesi-14700-tl-faturasi-1.jpg

Yaklaşık 2 yıl önce aldığım Arçelik 10121 PMB 10 kg Prologue model çamaşır makinemin kazanı, iki gün önce aniden su sızdırmaya başladı. Bunun üzerine yetkili servisi çağırdım ve dün gelen servis, kazanı kontrol ettikten sonra kazan deliğinin kullanıcı hatasından kaynaklandığını söyleyip işlemi garan...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 580 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 840 mm |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Su Tüketimi | 48 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | B |
| Program Sayısı | 15 |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |